Artur Szpilka może zaskoczyć decyzją ws. powrotu do boksu. Przyjaciel nie ma dobrych wieści

Wciąż nie wiadomo, kiedy ponownie w ringu zobaczymy Artura Szpilkę. Coraz bardziej możliwy jest scenariusz, że już nie założy rękawic bokserskich. Potwierdza to Krzysztof Głowacki w "Super Expressie".

Robert Czykiel
Robert Czykiel
Artur Szpilka Instagram / www.instagram.com/artur_szpilka / Na zdjęciu: Artur Szpilka
Marzenia Artura Szpilki o mistrzostwie świata w boksie zostały brutalnie zweryfikowane. Z pięciu porażek wszystkie były przed czasem i to w zdecydowanej większości po ciężkich nokautach. Kilka miesięcy temu na deski posłał go Łukasz Różański.

Ostatnio coraz więcej plotkuje się na temat powrotu na ring pięściarza z Wieliczki. Rewanż z Różańskim, a może od lat wyczekiwany pojedynek z Krzysztofem Włodarczykiem? Okazuje się, że w tej chwili 32-latkowi bliżej do... zakończenia kariery.

- Na razie, jak rozmawiam z Arturem, to on w ogóle nie chce wracać na ring. Jeśli rzeczywiście tego nie czuje, a mówi, że nie czuje, to niech nie wraca, bo po co? Nie ma sensu - zdradza Krzysztof Głowacki w "Super Expressie".

ZOBACZ WIDEO: Niewiarygodny nokaut na Białorusi. Takie skończenia to rzadkość!

Taki scenariusz wydawał się bardzo realny tuż po porażce z Różańskim. "Szpila" jednak szybko zaczął snuć plany o kolejnych walkach. Ostatnio ucichła kwestia odejścia z boksu, a wróciła sprawa walki z Włodarczykiem. Głowacki miałby z tym starciem problem, bo obaj pięściarze są jego przyjaciółmi.

- Szczerze, to nie chciałbym tej walki zobaczyć. (...) Gdyby jednak doszło do tego pojedynku, to ja bym z boku strasznie się denerwował, wkurzał, wyrwałbym sobie resztki włosów - tłumaczy.

Najbliższe miesiące pokażą, czy Szpilka rzeczywiście zdecyduje się na zakończenie kariery w boksie. Potem wciąż zostaje temat przejścia do MMA, o czym mówi się od kilku lat.

Artur Szpilka dostanie kolejną szansę? Zaskakujące doniesienia >>

Szpilka pokazał zdjęcie. Zareagował... promotor >>

Czy Szpilka powinien już teraz zakończyć karierę?

zagłosuj, jeśli chcesz zobaczyć wyniki

Już uciekasz? Sprawdź jeszcze to:
×