Artur Szpilka dostanie kolejną szansę? Zaskakujące doniesienia

Zdjęcie okładkowe artykułu: Materiały prasowe / Knockout Boxing Night / Na zdjęciu: Artur Szpilka (z prawej)
Materiały prasowe / Knockout Boxing Night / Na zdjęciu: Artur Szpilka (z prawej)
zdjęcie autora artykułu

Wszystko wskazywało na to, że Artur Szpilka przeniesie się do MMA. Tymczasem na horyzoncie pojawiła się jednak walka bokserska. Czy do niej dojdzie?

W tym artykule dowiesz się o:

Wydawało się, że po porażce z Łukaszem Różańskim "Szpila" odejdzie od zawodowego boksu i skupi się na innym zajęciu. Teraz pojawiła się jednak informacja, że to nie musi być koniec.

Atmosferę podgrzał swoimi słowami promotor Eddie Hearn w rozmowie z kanałem Pro Boxing Fans. Ten widziałby w Arturze Szpilce potencjalnego rywala dla Alena Babicia.

Młody Chorwat jest na chwilę obecną niepokonany i marzy o wielkim rywalu. - Chciałbym walczyć z Oscarem Rivasem o nowy pas WBC bridger, być może już teraz, w najbliższej walce - mówił niedawno Babić.

ZOBACZ WIDEO: Mariusz Pudzianowski dostał zaskakującą ofertę. Stanowcza reakcja

Inaczej na sytuację patrzy Hearn. Dla niego jest za szybko. - Chciałbym go zobaczyć z gościem, z którym właśnie boksował Rivas, czyli Rozickim (Ryanem - przyp. red.). Widziałbym go z mniejszymi rywalami, ale on chce Rivasa - przyznał.

- Dobra walka, ale dla mnie Babić wciąż jest nowicjuszem w porównaniu z Rivasem... Szpilka. Takie nazwiska przychodzą mi do głowy, Mariusz Wach, twardy, 2 metry wzrostu - dodał.

Czy Szpilka byłby zainteresowany? Dla 32-latka z pewnością byłaby to szansa na odbudowę nazwiska w zawodowym boksie oraz swoich własnych morale.

Zobacz także: Włodarczyka zamurowało po słowach dziennikarza TVP Koniec wątpliwości. Adam Kownacki podjął decyzję ws. przyszłości

Źródło artykułu: