Sensacyjny zwrot ws. walki Tomasza Adamka

Zdjęcie okładkowe artykułu: Materiały prasowe / MB Promotions / Na zdjęciu: Tomasz Adamek
Materiały prasowe / MB Promotions / Na zdjęciu: Tomasz Adamek
zdjęcie autora artykułu

W ostatnich dniach Tomasz Adamek zdradził szczegóły nt. swojego powrotu na ring w rozmowie z Polsatem Sport. Utytułowany bokser zapowiedział, że gala z jego udziałem odbędzie się w Radomiu. Miejscowy MOSiR jednak... nic o tym nie wie.

W tym artykule dowiesz się o:

Tomasz Adamek to żywa legenda polskiego boksu. "Góral" stoczył do tej pory 59 zawodowych walk. Wygrał 53 z nich, w tym 31 przez nokaut. Ostatnim rywalem Tomasza Adamka na był Jarrell Miller. Polak walczył z tym przeciwnikiem w październiku 2018 roku i przegrał już w drugiej rundzie.

Teraz Adamek zdecydował się na kolejny już w swoim życiu powrót do sportu. Nie znamy nazwiska jego przeciwnika, choć wiemy, że ma być to amerykański pięściarz. "Góral" zdradził jednak inne istotne  szczegóły.

- Oficjalnie wracam do ringu 24 kwietnia podczas gali w Radomiu - zapowiedział w rozmowie z Polsatem Sport.

Jak się okazuje, nie wszystko jest jednak pewne ws. walki Adamka. W mediach społecznościowych głos zabrał MOSiR Radom, który stanowczo dementuje informacje podawane przez boksera, że walka odbędzie się w Radomiu.

"Spółka MOSiR w Radomiu dementuje informacje podane przez Pana Tomasza Adamka w wywiadzie udzielonym portalowi polsatsport.pl, w którym stwierdził, że Jego powrót na zawodowy ring ma się odbyć podczas gali bokserskiej w Radomiu, zorganizowanej 24 kwietnia 2022 roku. Informujemy, że do tej pory nikt z otoczenia Pana Tomasza Adamka nie kontaktował się z władzami spółki MOSiR w sprawie organizacji gali bokserskiej w kwietniu przyszłego roku czy to w hali MOSiR przy ul. Narutowicza 9, czy też w nowej hali RCS przy ul. Struga 63" - napisano na Facebooku.

Czytaj także: Świetny rok w światowym boksie zawodowym. Zobacz nokaut roku! [WIDEO]

ZOBACZ WIDEO: Mamed Chalidow po operacji. Lekarze zdradzili drastyczne szczegóły

Źródło artykułu: WP SportoweFakty
Komentarze (3)
avatar
ANTIFA JAWORZNO
28.12.2021
Zgłoś do moderacji
1
0
Odpowiedz
Pewnie kasiory brakło  
avatar
zadziwiony
27.12.2021
Zgłoś do moderacji
1
0
Odpowiedz
Uśmiałem się setnie. Skoro MOKSiR w Radomiu nic o tym nie wie, to jeszcze pozostaje turne po remizach :))  
avatar
juras77
27.12.2021
Zgłoś do moderacji
1
0
Odpowiedz
Zatęsknił za obitym pyskiem, albo skończyła się kasa