Co za weekend! Polak powalczy o prestiżowy pas MŚ, Masternak z byłym rywalem Kliczki

Wyjątkowo ciekawy weekend z pięściarstwem dla polskich kibiców. Przed poważnymi wyzwaniami staną Mateusz Masternak i przede wszystkim Paweł Głażewski. W sobotę będziemy mieli nowego mistrza świata?

Piotr Jagiełło
Piotr Jagiełło
Łukasz Janik zaliczy 28. zawodową wygraną?

Łukasz Janik (27-2, 14 KO) vs Franco Raul Sanchez (18-10-2, 9 KO)
Data: 5 grudnia
Miejsce: Kopalnia Soli w Wieliczce
Stawka: -
Ilość rund: 8 
Ocena atrakcyjności według BoxRec (w skali 0-5): *

Łukasz Janik próbuje wspiąć się na szczyty rankingów, by ponownie otrzymać wielką szansę. W listopadzie 2013 roku "Lucky Look" nie sprostał Oli Afolabiemu, ale zaskoczył obserwatorów bardzo godną postawą i wielką ringową ambicją. 28-latek wciąż jest ciekawym pięściarzem na rynku wagi junior ciężkiej i jego promotorzy z pewnością będą mieli oczy szeroko otwarte. Tym bardziej, że ostatnio na horyzoncie pojawiła się nawet oferta od obozu Rachima Czakijewa

Sanchez jest dla nas zupełną zagadką, ale jego rekord wskazuje na dość mizerny potencjał Argentyńczyka. Janik musi zachować koncentrację i odprawić przybysza z Ameryki Południowej, najlepiej w okazałym stylu.  

Czy Paweł Głażewski pokona Juergena Braehmera?

zagłosuj, jeśli chcesz zobaczyć wyniki

Polub Sporty Walki na Facebooku
inf. własna
Zgłoś błąd
Komentarze (3)
  • woj Mirmiła Zgłoś komentarz
    Niespodzianka mile widziana - mam nadzieje, że naszego pięściarza nie zdeprymuje pierwszy w karierze występ za granicą i spróbuje wygrać z Niemcem przed czasem - wygrać na punkty będzie
    Czytaj całość
    niesłychanie trudno, gdyż tam jak wiadomo „ściany” pomagają gospodarzom; Do boju Paweł! Przywieź z Oldenburga pas MŚ WBA! :)