Iga Świątek - Wang Xinyu kursy i typy bukmacherskie na mecz | 03.06.2023

W trzeciej rundzie Rolanda Garrosa znana z doskonałej dyspozycji na kortach ziemnych Iga Świątek zmierzy się z Chinką Wang Xinyu.

Gosia Kryszewska
Gosia Kryszewska
Iga Świątek Twitter / Na zdjęciu: Iga Świątek
Reklama, +18

Iga Świątek - Wang Xinyu kursy, typy, oferty bukmacherskie | 03.06.2023

Zgodnie z oczekiwaniami Iga Świątek (WTA 1.) pewnym krokiem przechodzi pierwsze rundy French Open.

Jej dotychczasowe mecze zakończyły się identycznymi wynikami: najpierw pokonała 6:4, 6:0 Hiszpankę Cristinę Buksę (WTA 70.), a następnie Amerykankę Claire Liu (WTA 102.). W obu spotkaniach Polka była niekwestionowaną faworytką i nie zawiodła.

Wang Xinyu jest notowana jako 80. w rankingu WTA, a najwyżej wspięła się dotychczas na miejsce 59. Na drodze do meczu z Igą pokonała Czeszkę Marie Bouzkovą (WTA 33.) 6:4, 7:6 oraz Szwedkę Rebeccę Peterson (WTA 31.).

Iga Świątek - Wang Xinyu kursy bukmacherskie


Wang Xinyu dotychczas nigdy nie dotarła do trzeciej rundy na wielkoszlemowym turnieju. Wyrazy współczucia, że za pierwszym razem trafiła na liderkę rankingu. Możliwe jednak, że okaże się to dla niej motywacją i pozwoli jej grać bez stresu, jako że nie ciążą na niej wysokie oczekiwania. Trudno spodziewać się jednak zwycięstwa nad Igą. Sytuację odzwierciedlają kursy oferowane na to spotkanie: jedynie 1.02 na wygraną Świątek.

Przytoczone kursy pochodzą z dnia 02/06/23 r.; oferta może ulec zmianie.

Iga Świątek - Wang Xinyu typy bukmacherskie

Wszelkie znaki wskazują na to, że Polka kontynuuje udział we French Open i względnie łatwo awansuje do 1/8. Kurs 1.02 na jej zwycięstwo sugeruje, że to formalność, tak samo kurs 1.10 na dokładny wynik 2:0. Przy tak niskiej oferowanej liczbie stawianie zakładu wydaje się jednak niepotrzebnym ryzykiem, jako że nawet przy AKO wpływ na kupon byłby minimalny.

Przytoczone kursy pochodzą z dnia 02/06/23 r.; oferta może ulec zmianie.

Iga Świątek - Wang Xinyu oferty bukmacherskie

Wang Xinyu gra na tegorocznym French Open nie tylko w singlu, ale również w deblu. W ostatnich dniach rozegrała już 59 gemów, a bezpośrednio przed meczem z Igą ma jeszcze przed sobą starcie z parą Mladenovic / Zhang.

Wszystko wskazuje, że zawodniczka będzie dużo bardziej zmęczona, niż Iga. Ciekawym wyborem może być więc postawienie, że Świątek w pełni ją zdominuje i puszczenie na kuponie handicapa.

Poprzednie dwa mecze Iga wygrała ośmioma gemami. Na jej wygraną z handicapem -7,5 gema można postawić po kursie 1.69, a -8,5 aż 2.40.

Przytoczone kursy pochodzą z dnia 02/06/23 r.; oferta może ulec zmianie.

Iga Świątek - Wang Xinyu statystyki


Dla Wang Xinyu korty ziemne to jej najsłabsza powierzchnia (skuteczność 55.17%). Dla porównania, u Igi statystyka ta wynosi aż 85.52%. W tym roku Wang odniosła na tych kortach 2 porażki i 4 zwycięstwa, a Iga 14 zwycięstw i 2 porażki.

Iga Świątek - Wang Xinyu wyniki


W dorosłej karierze Iga i Wang nie miały jeszcze okazji się zmierzyć. Ten mecz to prawdziwa gratka dla fanów tenisa.

Już uciekasz? Sprawdź jeszcze to:
×