Michael van Gerwen - Josh Rock transmisja. Gdzie oglądać I rundę? | 3.10.2023

We wtorek zakończy się I runda rywalizacji w World Grand Prix of Darts 2023. Najciekawszym pojedynkiem będzie starcie Mistrza Świata z Mistrzem Świata Juniorów. Gdzie będzie dostępna transmisja ze spotkania Gerwen - Rock w telewizji i Internecie?

Konrad Kowalczyk
Konrad Kowalczyk
Transmisje i streaming live Archiwum prywatne / Transmisje i streaming live

Michael van Gerwen - Josh Rock transmisja online | 03.10.2023


Wczoraj rozpoczął się jeden z najbardziej prestiżowych turniejów darta. W drugim dniu rywalizacji zobaczymy wielokrotnego Mistrza Świata oraz 6-krotnego triumfatora rozgrywek World Grand Prix – Michaela van Gerwena. Nie ma zatem wątpliwości, że jest on faworytem do wygrania spotkania z Joshem Rockiem. Mecz zaplanowany został na godzinę 21:45 polskiego czasu. Transmisja z polskim komentarzem dostępna będzie w kanale Viaplay.

Michael van Gerwen - Josh Rock gdzie oglądać?

  • Viaplay
  • PDC.tv

⇒ZOBACZ TYPY NA MECZ GERWEN - ROCK⇐

Michael van Gerwen - Josh Rock ile kosztuje transmisja?


Cały turniej z polskim komentarzem dostępny jest w ramach wykupionego pakietu w Viaplay oraz na stronie internetowej i aplikacji viaplay. Miesięczny koszt to 40 złotych. Cały turniej dostępny jest także na oficjalnej stronie federacji PDC z angielskim komentarzem, którego koszt wynosi 12 złotych za dzień transmisji.

Michael van Gerwen - Josh Rock statystyki i wyniki

Zawodnicy w stosunkowo krótkim czasie spotkali się już 6-krotnie ze sobą. Aż 4 pojedynki odbyły się na scenach telewizyjnych, co oznacza, że mieli już szansę poznać się w rywalizacji opartej na większej presji. Lepszy bilans meczów bezpośrednich ma Michael van Gerwen, który tylko dwukrotnie musiał uznać wyższość rywala.

Michael van Gerwen już 6 razy wygrywał turniej World Grand Prix. Jego pierwszy triumf miał miejsce w 2012 roku, a ostatni w 2022 roku. Dla Josha Rocka jest to debiut w tej formule rywalizacji na scenie GP.

Michael van Gerwen ma obecnie jedną z najwyższych średnich na trzy lotki w rywalizacjach telewizyjnych i najwięcej zwycięstw w tym turnieju w obecnej stawce zawodników, biorących udział w imprezie. Josh Rock jest jedynym zawodnikiem w sezonie, któremu udało się pokonać Gerwena bez straty ani jednego lega, ale nigdy także nie udało mu się wygrać dwa razy z rzędu z Holendrem.

Będzie to spotkanie, które zdecydowanie trzeba obejrzeć. Zmierznie się dwóch pokoleń, których rywalizacja zawsze trzyma w napięciu. Dodatkowym smaczkiem jest format rozgrywek, który dodatkowo lubi niespodzianki w swojej drabince. Początek spotkania nie wcześniej niż o 21:45.

Początek meczu Michael van Gerwen – Josh Rock: 03.10.2023 (wtorek), godz. 21:45
Transmisja TV: Viaplay, PDC TV.
Stream online: Aplikacja Viaplay, pdc.tv.

Kto wygra spotkanie?

zagłosuj, jeśli chcesz zobaczyć wyniki

Już uciekasz? Sprawdź jeszcze to:
×