Jakub Maślanka vs Grzegorz Gancewski kursy i typy bukmacherskie | 09.12.2023

Podczas sobotniej gali FAME Reborn dojdzie do starcia dwóch debiutantów. Jakub Maślanka zawalczy z Grzegorzem Gancewskim. Obaj pierwotnie mieli zmierzyć się z innymi rywalami, lecz po pewnych zmianach trafili na siebie.

Sebastian Janus
Sebastian Janus
Typy na Fame MMA Archiwum prywatne / Typy na Fame MMA

Maślana - Greg typy i najciekawsze oferty bukmacherskie


Umiejętności obu zawodników pozostają tajemnicą. Jakub Maślanka pierwotnie miał zawalczyć z Natanem Marconiem, a Grzegorz Gancewski z Adrianem Polańskim. Ostatecznie federacja postanowiła pomieszać w tych parach i ustawić przeciwko sobie dwóch debiutantów. W kuluarach mówi się, że Greg ma za sobą kilkuletni staż treningowy. Maślana przystąpi natomiast do tego starcia jako zawodnik cięższy o niemal 20 kilogramów. Zapowiada się bardzo ciekawa walka, w której typerzy nie mają wyraźnego faworyta.

Maślana - Greg kto wygra - kursy bukmacherskie


Biorąc pod uwagę kursy bukmacherskie, to druga najbardziej wyrównana walka na sobotniej gali FAME Reborn. Faworytem jest Jakub Maślanka, na którego zwycięstwo kurs wynosi 1.60. W przypadku ewentualnej wygranej Grzegorza Gancewskiego jest to 2.10. Greg ma po swojej stronie staż treningowy, zaś Maślana warunki fizyczne. Jest cięższy, wyższy, a także dysponuje dłuższym zasięgiem ramion.

Przytoczone kursy pochodzą z dnia 09/12/2023 r.; oferta może ulec zmianie.

Typowanie, że Greg wygra

Za dominującą płaszczyznę Grzegorza Gancewskiego uważa się parter. Tam Jakub Maślanka straciłby swój atut w postaci zasięgu, a waga nie będzie odgrywać tak dużej roli, jeśli Greg dysponuje konkretnymi umiejętnościami. Przed walką Gancewski sugerował, że będzie szybko próbował sprowadzić swojego rywala na ziemię, a samo starcie zakończy się w pierwszej rundzie. Mając na uwadze, że pierwotnie chciał walczyć z Adrianem Polańskim, czyli jednym z najbardziej doświadczonych i najlepszych zawodników w federacji, można wnioskować, ze jest on pewny siebie i swoich zdolności.

Przytoczone kursy pochodzą z dnia 09/12/2023 r.; oferta może ulec zmianie.

Kursy na to, że walka zakończy się przed czasem

Dla obu zawodników to dopiero początki we freakfightach. Jeśli chcą utrzymać się w nich na dłużej, muszą zaczarować publikę, a efektowny nokaut byłby ku temu dobrym rozwiązaniem. Grzegorz Gancewski najprawdopodobniej będzie szukał poddania, a Jakub Maślanka spróbuje utrzymać pojedynek w stójce i korzystać z warunków fizycznych. Kurs na koniec walki przed czasem wynosi 1.38.

Przytoczone kursy pochodzą z dnia 09/12/2023 r.; oferta może ulec zmianie.

Statystyki przed walką Maślana - Greg


Dla obu będzie to debiut w oktagonie. Grzegorz Gancewski ma za sobą dłuższy staż treningowy, natomiast Jakub Maślanka ze sportami walki ma do czynienia od niedawna.

Maślana - Greg gdzie oglądać walkę?


Sobotnie FAME Reborn odbędzie się w łódzkiej Atlas Arenie. Galę można śledzić jedynie po wykupieniu PPV na oficjalnej stronie FAME.

Już uciekasz? Sprawdź jeszcze to:
×