Mateusz Masternak - Chris Billam-Smith typy na boks 10.12.2023 | Walka o tytuł

Zdjęcie okładkowe artykułu: Materiały prasowe / Piotr Duszczyk/boxingphotos.pl / Na zdjęciu: Jason Whateley i Mateusz Masternak (z prawej)
Materiały prasowe / Piotr Duszczyk/boxingphotos.pl / Na zdjęciu: Jason Whateley i Mateusz Masternak (z prawej)
zdjęcie autora artykułu

Mateusz Masternak staje przed szansą zdobycia tytułu mistrza świata w boksie. Obecnie pasa mistrzowskiego w kategorii junior ciężkiej broni Chris Billam-Smith. Typy bukmacherów faworyzują Anglika, ale dla polskiego zawodnika to życiowa szansa.

Mateusz Masternak - Chris Billam-Smith typy i najciekawsze oferty bukmacherskie

Był taki czas, że Mateusz Masternak rozważał porzucenie bokserskiej kariery. Teraz czeka go starcie o mistrzostwo świata. Już dziś w Bournemouth o 19:00 polskiego czasu rozpocznie się gala boksu zawodowego.

Walka wieczoru, która najbardziej emocjonuje kibiców, odbędzie się na sam koniec, więc eksperci spodziewają się, że Mateusz Masternak i Chris Billam-Smith wyjdą do ringu już po godzinie 22:00. Typerzy mają więc czas, aby przygotować się na obstawienie pojedynku o mistrzostwo federacji WBO w wadze junior ciężkiej.

Mateusz Masternak - Chris Billam-Smith kto wygra - kursy bukmacherskie

Polski pięściarz staje przed szansą zdobycia pierwszego tytułu mistrza świata w zawodowej karierze, ale jednocześnie czeka go bardzo trudne wyzwanie. Zdecydowanym faworytem bukmacherów jest Chris Billam-Smith, na którego zwycięstwo kursy oscylują wokół wartości 1.25.

Z kolei przy nazwisku Mateusza Masternaka można znaleźć kurs na poziomie 3.55, co stawia Polaka w roli underdoga. Przy pojedynczym kuponie, lepszym, choć bardziej ryzykownym wyborem byłby jednak typ na Mastera, bo niski kurs przy wygranej Gentlemana wydaje się być mało opłacalny.

Przytoczone kursy pochodzą z dnia 10.12.2023 r.; oferta może ulec zmianie.

Typ na Billama-Smitha i sposób rozstrzygnięcia walki

Mateusz Masternak może być niższy i wolniejszy od swojego rywala, ale w trakcie ponad 50 profesjonalnych walk na ringach bokserskich tylko raz przegrał przez nokaut. Eksperci wskazują na niemal pewną wygraną Chrisa Billama-Smitha, więc ciekawie prezentuje się typ na zwycięstwo Anglika na punkty po kursie 2.10. Warto dodać, że ponad jedna trzecia pojedynków The Gentlemana rozstrzygałą się decyzją sędziów.

Przytoczone kursy pochodzą z dnia 10.12.2023 r.; oferta może ulec zmianie.

Kurs na pełny dystans czasowy

Wiadomo że trudno obstawiać przeciwko swoim. Dlatego też jest też inna opcja przed typowaniem walki Masternak vs Billam-Smith. Typy na nokaut lub liczbę rund są ciekawe, ale wydaje mi się, że ten pojedynek odbędzie się na pełnym dystansie czasowym.

Kurs na to, że tak się stanie wynosi 1.62 i zdaniem ekspertów jest nieco bardziej pewny. Ten wybór może się okazać złotym środkiem pomiędzy typowaniem Anglika po niskim kursie, a ryzykownym stawianiem na wygraną Polaka.

Przytoczone kursy pochodzą z dnia 10.12.2023 r.; oferta może ulec zmianie.

Przydatne statystyki do typowania walki Mateusz Masternak - Chris Billam-Smith

Zanim ktokolwiek weźmie się za typy na walkę Masternak - Billam-Smith, powinien zapoznać się z ogólnymi statystykami. Obaj bokserzy są doświadczeni, ale już na pierwszy rzut oka widać między nimi wyraźne różnice.

Mateusz Masternak Nazwisko Chris Billam-Smith
MasterPseudonimThe Gentleman
PolskaNarodowośćAnglia
36 latWiek33 lata
187 cmWzrost191 cm
188 cmZasięg191 cm
47-5 (31 KO)Bilans walk bokserskich18-1 (12 KO)

Mateusz Masternak - Chris Billam-Smith transmisja

Cała gala w Bournemouth będzie transmitowana już od godziny 19:00 na kanale TVP Sport. Walka Mateusz Masternak - Chris Billam-Smith jest zaplanowana jako ostatnia, więc fani szermierki na pięści prawdopodobnie będą mogli zobaczyć ten pojedynek po 22:00. Oprócz transmisji w TV dostępne są również streamy online na stronie sport.tvp.pl oraz w aplikacji mobilnej TVP Sport.

Źródło artykułu: WP SportoweFakty
Kto wygra walkę?
Mateusz Masternak
Chris Billam-Smith
Zagłosuj, aby zobaczyć wyniki
Trwa ładowanie...
Komentarze (0)