200 zł freebetu za trafienie w meczu Raków Częstochowa - Legia Warszawa

Zdjęcie okładkowe artykułu: Archiwum prywatne /  /
Archiwum prywatne / /
zdjęcie autora artykułu

W hicie 28. kolejki PKO BP Ekstraklasy aktualny mistrz Polski, a więc Raków Częstochowa podejmie wicemistrza kraju, czyli Legię Warszawa. Ciekawy bonus na to starcie przygotował bukmacher Superbet. Jest to 200 złotych za wytypowanie drużyny z golem.

Freebet 200 złotych za gola wybranej drużyny w meczu Raków - Legia

Czy Raków Częstochowa odnajdzie zagubioną formę, a może to Legia Warszawa pod wodzą nowego szkoleniowca wygra i przeskoczy ekipę "Medalików" w ligowej tabeli? Przed hitowym starciem pytań jest więcej, niż odpowiedzi. Z ciekawą propozycją wyszedł jednak legalny bukmacher Superbet. Mowa o freebecie 200 złotych, którego można zgarnąć za wytypowanie drużyny, która strzeli bramkę w sobotę.

Z oferty promocyjnej mogą skorzystać osoby, które nie posiadają jeszcze konta w zakładach bukmacherskich Superbet. Wymagana jest przy tym rejestracja z kodem promocyjnym BETBONUS oraz wyrażenie obu zgód marketingowych - sms oraz e-mail. Użytkownik musi ponadto dokonać pierwszej wpłaty o wartości 50 złotych lub wyższej oraz postawić za 2 złote lub więcej zakład przedmeczowy na bramkę Rakowa Częstochowa lub Legii Warszawa.

Sprostanie tym warunkom i trafienie zakładu będzie równoznaczne z pojawieniem się na koncie gracza freebetu o wartości 200 złotych. Promocja zostanie bowiem rozliczona według wzoru: stawka 2 zł x kurs 100.00. Co za tym idzie, jeżeli użytkownik zagra swój zakład za więcej, niż 2 złote, to bonus i tak wyniesie wspomniane 200 złotych. Szczegółowe zapisy regulaminowe można sprawdzić bezpośrednio u bukmachera Superbet.

Warto wspomnieć, iż Raków Częstochowa strzela średnio 1.81, a Legia Warszawa 1.56 gola na mecz w trwającym sezonie PKO BP Ekstraklasy. Częstochowianie zdobyli przynajmniej jedną bramkę w sześciu, a Legioniści w trzech ostatnich ligowych spotkaniach. Należy dodać również, że w ostatnim bezpośrednim meczu Rakowa Częstochowa z Legią Warszawa padł wynik 2:1. Są to statystyki, które sugerują, iż warto skorzystać z bonusu zaproponowanego przez Superbet - freebetu 200 zł za gola wybranej drużyny.

Raków Częstochowa i Legia Warszawa w liczbach:

  • Raków Częstochowa strzela w tym sezonie średnio 1.81 gola na mecz ligowy
  • Legia Warszawa zdobywa w tym sezonie średnio 1.56 bramki na mecz PKO BP Ekstraklasy
  • Raków Częstochowa strzelił w sześciu ostatnich spotkaniach
  • Legia Warszawa strzeliła w trzech ostatnich spotkaniach
  • Ostatni bezpośredni mecz Rakowa i Legii zakończył się wygraną "Medalików" 2:1
Źródło artykułu: zagranie.com
Komentarze (0)