GKS Katowice - Odra Opole kursy i typy bukmacherskie na mecz | 13.04.2024

Zdjęcie okładkowe artykułu: WP SportoweFakty / Tomasz Kudala / Na zdjęciu: Dawid Kudła
WP SportoweFakty / Tomasz Kudala / Na zdjęciu: Dawid Kudła
zdjęcie autora artykułu

GKS - Odra Opole: typy i zakłady na mecz 27. kolejki Fortuna 1 Ligi. Katowiczanie mają szanse na wywalczenie awansu do elity. Kluczowe może być właśnie spotkanie z opolanami.

GKS Katowice - Odra Opole typy i najciekawsze oferty bukmacherskie

GKS Katowice po blisko 20 latach nieobecności w Ekstraklasie ma zamiar po tej kampanii wrócić do elity. W trakcie rundy wiosennej drużyna Rafała Góraka kroczy od zwycięstwa do zwycięstwa, imponując nie tylko ofensywną, ale też defensywną grą. Odra Opole liczyła się w grze o awans w rundzie jesiennej. Po zimowej przerwie maszyna Adama Noconia jednak się zacięła. Mimo wszystko emocji w sobotniej potyczce nie powinno zabraknąć. Pierwszy gwizdek sędziego zabrzmi o godzinie 15:00.

GKS Katowice - Odra Opole kto wygra - kursy bukmacherskie

Eksperci w roli faworyta do zwycięstwa wskazują gospodarzy. Typ na wygraną GieKSy kształtuje się na poziomie 1.65. Remis wyceniono na 3.85. Tymczasem opcję na zwycięstwo Odry oszacowano na 5.00. Jednocześnie wariant na wygraną opolan jest najmniej prawdopodobny według ekspertów.

Przytoczone kursy pochodzą z dnia 13/04/2024 r.; oferta może ulec zmianie.

Typ na gole w meczu GKS Katowice - Odra Opole

W dziewięciu z ostatnich 15 meczów, w których grali katowiczanie, tylko jedna albo żadna z drużyn nie strzeliła gola. Można zatem wziąć po lupę rozwiązanie z brakiem goli z obu stron. Kurs na taki scenariusz kształtuje się w wysokości 1.84.

Przytoczone kursy pochodzą z dnia 13/04/2024 r.; oferta może ulec zmianie.

Kurs na nieszablonowe zdarzenia w meczu GKS Katowice - Odra Opole

W pięciu z ostatnich pięciu spotkań w roli gościa z GKS-em Katowice piłkarze Odry Opole strzelali więcej niż 0,5 gola. Można zatem zastanowić się nad takim typem na sobotnim kuponie. Wariant został wyceniony na 1.58.

Przytoczone kursy pochodzą z dnia 13/04/2024 r.; oferta może ulec zmianie.

Przydatne statystyki do typowania GKS Katowice - Odra Opole

Osiem punktów dzieli dzisiaj obie ekipy w ligowej tabeli. GKS aktualnie legitymuje się bilansem 45 oczek. Z kolei 37 punktów ma na swoim koncie Odra.

GieKSa przystąpi do sobotniej rywalizacji opromieniona zwycięstwem nad Lechią Gdańsk (1:0). Zespół Rafała Góraka przechylił szalę zwycięstwa na swoją stronę w ostatnich fragmentach rywalizacji. Odra ma natomiast za sobą remis z Miedzią Legnica (0:0).

W rundzie jesiennej górą w bezpośrednim spotkaniu z udziałem obu zespołów byli opolanie. Odra wygrała wówczas po golu Dina Sula. Ogólnie w pięciu ostatnich spotkaniach ligowych między obiema drużynami cztery razy zwyciężała Odra i jeden mecz wygrali katowiczanie.

GKS Katowice - Odra Opole transmisja

Sobotnie spotkanie będzie emitowane w telewizji i w internecie. Spotkanie GKS - Odra będzie emitowane na antenie Polsat Sport Premium 1. Ponadto rywalizację będzie można śledzić na platformie Polsat Box Go. Mecz zacznie się o godzinie 15:00.

Początek meczu: 13.04.2024 (sobota), godz. 15:00. Transmisja TV: Polsat Sport Premium 1. Stream online: Polsat Box Go.

Źródło artykułu: zagranie.com