Paweł Jóźwiak - Japczan kursy i typy bukmacherskie na walkę | 13.04.2024

Sobotnia gala Prime MMA 8 ma w swojej karcie walk wiele ciekawych nazwisk. W jednym z najważniejszych pojedynków Paweł Jóźwiak zmierzy się z Japczanem. W ostatnim czasie to ten pierwszy zdecydowanie częściej gości w oktagonie.

Sebastian Janus
Sebastian Janus
Typy na Prime Show MMA Archiwum prywatne / Typy na Prime Show MMA


Jóźwiak - Japczan typy i najciekawsze oferty bukmacherskie

Paweł Jóźwiak od pewnego czasu regularnie gości w oktagonie gal freakfightowych. Względem swoich początków, znacząco poprawił umiejętności, a także kondycję, która jest jego coraz mocniejszą stroną. W trakcie sobotniej gali Prime MMA 8 zmierzy się z Japczanem, który miał znacznie dłuższy rozbrat ze sportami walki. Po raz ostatni walczył ponad dwa lata temu, kiedy to przegrał z Robertem Pasutem. To sprawia, że ich pojedynek jest jednym z najbardziej wyrównanych w trakcie zbliżającej się gali.

Jóźwiak - Japczan kto wygra - kursy bukmacherskie

Bukmacherzy nie są w stanie wskazać wyraźnego faworyta, co oznacza, że przebieg tej walki jest sporą niewiadomą. Kurs na zwycięstwo Japczana wynosi 1.68. W przypadku ewentualnej wygranej Pawła Jóźwiaka jest to 1.95. Na korzyść tego pierwszego działają warunki fizyczne, zaś drugi ma znacznie większe obycie z oktagonem.

Przytoczone kursy pochodzą z dnia 13/04/2024 r.; oferta może ulec zmianie.

Typowanie, że Jóźwiak wygra przed czasem

Paweł Jóźwiak znacznie poprawił swoje umiejętności względem początków. Choć głównie przegrywa, toczy coraz lepsze pojedynki, a jego sporym atutem jest kondycja, której mu nie brakuje. Japczan to z kolei wielka niewiadoma. Jeśli w trakcie swojej przerwy nie trenował sumiennie, będzie miał spory problem, aby pokonać bardziej doświadczonego rywala. Jednocześnie może się wydawać, że jego przygotowanie fizyczne nie będzie mocną stroną, co zwiastuje szybki brak sił i przewagę Jóźwiaka. Kurs na zwycięstwo Jóźwiaka przed czasem wynosi 3.50.

Przytoczone kursy pochodzą z dnia 13/04/2024 r.; oferta może ulec zmianie.

Kursy, że walka potrwa krócej niż pełen dystans

Japczan będzie miał spore problemy z wytrzymałością, co Jóźwiak może szybko wykorzystać. Ten pierwszy jest z kolei silniejszy, więc przy nadarzającej się okazji z pewnością to wykorzysta, aby pokonać rywala przed czasem. Sprzyja temu również formuła K-1. Kurs na brak pełnego dystansu w tej walce wynosi 1.80.

Przytoczone kursy pochodzą z dnia 13/04/2024 r.; oferta może ulec zmianie.

Statystyki przed walką Jóźwiak - Japczan

Paweł Jóźwiak stoczył do tej pory osiem pojedynków, z czego wygrywał trzykrotnie. Aktualnie notuje serię trzech kolejnych porażek - z Adrianem Ciosem, Jackiem Murańskim i Michałem Baronem.

Japczan zaczął swoją przygodę ze sportami walki od zwycięstwa w starciu z Piotrem Witczakiem. Później przydarzyła się poważna wpadka, bowiem lepszy od niego okazał się Robert Pasut. Od ponad dwóch lat Japczan nie gościł w oktagonie.

Już uciekasz? Sprawdź jeszcze to:
×