300 zł za bramkę Bayeru Leverkusen w starciu z West Ham United

Zdjęcie okładkowe artykułu: Archiwum prywatne /  / Bukmacher Fortuna
Archiwum prywatne / / Bukmacher Fortuna
zdjęcie autora artykułu

Bayer Leverkusen został mistrzem Niemiec, ale "Aptekarze" mogą celować w potrójną koronę. Przed nimi jeszcze finał krajowego pucharu, ale najpierw rewanżowy mecz w 1/4 finału Ligi Europy. 300 zł za gola Leverkusen na London Stadium oferuje Fortuna.

Bonus 300 zł za gola Leverkusen w meczu z West Ham

Ten sezon jest wyjątkowo udany dla Bayeru Leverkusen. "Aptekarze" już zapewnili sobie tytuł mistrza Niemiec, przerywając hegemonię Bayernu Monachium. Przed nimi jeszcze dwa wyzwania - finał krajowego pucharu oraz Liga Europy. Dwubramkowa zaliczka z pierwszego meczu sugeruje, że to właśnie Leverkusen awansuje do półfinału rozgrywek. Podopieczni Xabiego Alonso są w przysłowiowym gazie i niewykluczone, że wygrają także rewanż na London Stadium. Ciekawą ofertę na ten mecz przygotował bukmacher Fortuna. To 300 złotych bonusu za trafienie Bayeru Leverkusen.

Bonus dostępny jest dla użytkowników, którzy nie mają jeszcze swojego konta w Fortunie. Jak go odebrać? Należy dokonać pełnej rejestracji z kodem BETBONUS, zaakceptować przynajmniej jedną zgodę marketingową (SMS albo e-mail) oraz wpłacić na pierwszy depozyt przynajmniej 30 złotych. Ostatni krok to wysłanie za minimum 2 złote zakładu na gola Bayeru Leverkusen przeciwko West Ham United. Bonus zostanie wypłacony użytkownikom, którzy spełnią wszystkie wspomniane warunki, a ich zakłady zostaną rozliczone jako wygrane.

300 zł za gola Leverkusen:

  • Założenie konta z kodem BETBONUS
  • Akceptacja przynajmniej jednej zgody marketingowej
  • Wpłata co najmniej 30 złotych
  • Zakład za minimum 2 złote na gola "Aptekarzy"

Bayer Leverkusen nie zwalnia tempa

Podopieczni Xabiego Alonso nie przestają zadziwiać. "Aptekarze" nie przegrali w tym sezonie jeszcze żadnego meczu w Bundeslidze ani też w Lidze Europy, wygrywając osiem ostatnich pojedynków. To sprawia, że w rewanżu są faworytami starcia przeciwko "Młotom". Warto też dodać, że Bayer Leverkusen strzelił przynajmniej jedną bramkę w każdym z piętnastu ostatnio rozegranych spotkań. Trudno zatem przypuszczać, żeby z London Stadium wrócił bez żadnej zdobyczy.

  • Bayer Leverkusen nie przegrał jeszcze w Bundeslidze ani w Lidze Europy w tym sezonie
  • "Aptekarze" wygrali osiem ostatnich meczów
  • Podopieczni Xabiego Alonso strzelali co najmniej jednego gola w piętnastu ostatnich spotkaniach
Źródło artykułu: zagranie.com
Komentarze (0)