Legia Warszawa - Śląsk Wrocław kursy i typy bukmacherskie na mecz | 21.04.2024

Zdjęcie okładkowe artykułu:
zdjęcie autora artykułu

Legia - Śląsk: typy i zakłady na mecz 29. kolejki PKO BP Ekstraklasy. Hit niedzieli odbędzie się na stadionie przy ulicy Łazienkowskiej i zacznie się o godzinie 17:30. Mecz może mieć ogromne znaczenie w kontekście walki o mistrzostwo kraju.

Legia Warszawa - Śląsk Wrocław typy i najciekawsze oferty bukmacherskie

Legia Warszawa i Śląsk Wrocław to dwie ekipy, które wciąż liczą się w grze o mistrzostwo kraju. Wpływ na taki obrót wydarzeń ma fakt, że w ostatnim czasie z trudem przychodzi znalezienie ekipy, która pewnym krokiem zmierzałaby po spektakularny sukces, jakim bez wątpienia byłoby wygranie rozgrywek PKO BP Ekstraklasy. Następstwem takiego obrotu wydarzeń jest to, że wciąż o mistrzostwie marzyć może mogą Wojskowi z Warszawy i Wrocławia. Zespół Goncalo Feio ostatnio dzielił się punktami z Rakowem Częstochowa oraz z Jagiellonią Białystok. Z kolei ekipa Jacka Magiery ma za sobą przegraną z Górnikiem Zabrze. Jednocześnie legioniści i wrocławianie liczą na to, że w niedzielny wieczór będzie im dane wrócić na zwycięski szlak. Pierwszy gwiazdek sędziego zabrzmi o godzinie 17:30.

Legia Warszawa - Śląsk Wrocław kto wygra - kursy bukmacherskie

Analitycy bukmacherscy przekonują, że większe szanse na zwycięstwo mają gospodarze. Przemawiać ma za tym fakt, że Śląsk przegrał cztery z pięciu ostatnich meczów z Legią na wyjeździe. Wariant na zwycięstwo ekipy Goncalo Feio wynosi 1.75. Remis wyceniono na 3.90. Z kolei wygraną na drużynę z Wrocławia oszacowano na 5.50 i jest to najmniej prawdopodobny scenariusz według bukmacherów.

Przytoczone kursy pochodzą z dnia 21/04/2024 r.; oferta może ulec zmianie.

Typ na gole w meczu Legia Warszawa - Śląsk Wrocław

Wrocławianie strzelili pierwsi gola w sześciu z ostatnich 10 spotkań na wyjeździe w PKO BP Ekstraklasie. Można zatem rozważyć takie rozwiązanie przy okazji niedzielnego hitu. Kurs na takie scenariusz eksperci oszacowano na 3.00.

Przytoczone kursy pochodzą z dnia 21/04/2024 r.; oferta może ulec zmianie.

Kurs na nieszablonowe zdarzenia w meczu Legia Warszawa - Śląsk Wrocław

Zespół Jacka Magiery potrafi mocno uprzykrzyć grę przeciwnikom, na co wpływ ma defensywne nastawienie. W związku z tym można spodziewać się, że festiwalu goli na arenie przy ulicy Łazienkowskiej nie będzie. Można zatem zastanowić się nad opcją, że w rywalizacji Legii ze Śląskiem nie padną gole z obu stron. Taki typ jest po kursie 1.75.

Przytoczone kursy pochodzą z dnia 21/04/2024 r.; oferta może ulec zmianie.

Przydatne statystyki do typowania Legia Warszawa - Śląsk Wrocław

Cztery punkty dzielą aktualnie oba zespoły w tabeli ligowej. Legia ma na swoim koncie 46 oczek. Z kolei 50 punktów ma Śląsk.

Drużyna z Warszawy w czterech ostatnich spotkaniach zaliczyła dwa zwycięstwa i dwa remisy. Pokonała kolejno Piasta Gliwice (3:1) i Górnik Zabrze (3:1). Dzieliła się natomiast punktami z Jagiellonią Białystok (1:1) i Rakowem Częstochowa (1:1). WKS natomiast ma za sobą przegrane starcie z Górnikiem Zabrze (0:2). Wcześniej ekipa z Wrocławia pokonała natomiast Wartę Poznań (2:1).

W rundzie jesiennej Śląsk udzielił lekcji stołecznej drużynie, wygrywając czterema golami (4:0). Ogólnie w czterech ostatnich meczach między oboma zespołami dwa razy górą była Legia (3:1 i 1:0), a w jednym spotkaniu miał miejsce remis (0:0).

Legia Warszawa - Śląsk Wrocław transmisja

Niedzielna batalia z udziałem Legii Warszawa i Śląska Wrocław będzie do obejrzenia w tradycyjnej telewizji. Rywalizację będzie można śledzić aż na pięciu antenach. Mecz będzie transmitowany na: CANAL+ Premium, CANAL+ Sport 3, CANAL+ 4K, TVP 2 i TVP Sport. Ponadto rywalizację można śledzić w internecie na platformie CANAL+ online.

Początek meczu: 21.04.2024 (niedziela), godz. 17:30. Transmisja TV: CANAL+ Premium, CANAL+ Sport 3, CANAL+ 4K, TVP 2 i TVP Sport. Stream online: CANAL+ online.

Źródło artykułu: zagranie.com
Jak skończy się mecz?
wygra Legia
remis
wygra Śląsk
Zagłosuj, aby zobaczyć wyniki
Trwa ładowanie...
Komentarze (0)