Promocja Superbet! 200 zł za gola jednej z drużyn w meczu AC Milan - Inter

Zdjęcie okładkowe artykułu: Archiwum prywatne /  / Bukmacher Superbet
Archiwum prywatne / / Bukmacher Superbet
zdjęcie autora artykułu

Nie opadły jeszcze emocje po piłkarskim weekendzie, a poniedziałek zaserwuje kibicom derby Mediolanu. Inter może zapewnić sobie tytuł w starciu przeciwko Milanowi, a bonus 200 złotych za gola jednej z drużyn proponuje legalny bukmacher Superbet.

200 złotych bonusu za gola wybranej drużyny w meczu AC Milan - Inter

Inter jest zdecydowanym liderem włoskiej Serie A, bowiem ma aż 14 punktów przewagi nad drugim AC Milanem. Jeżeli "Nerazzurri" wygrają w poniedziałek, to zapewnią sobie 20. tytuł mistrzowski w historii. "Rossoneri" nie tracą jednak nadziei, a to może oznaczać ciekawie widowisko. Zwłaszcza, że specjalną ofertę na derby Mediolanu przygotował bukmacher Superbet. Jest to 200 złotych bonusu za wskazanie drużyny z golem.

Promocja skierowana jest wyłącznie dla nowych klientów bukmachera Superbet, którzy zarejestrują konto z użyciem kodu promocyjnego BETBONUS. Użytkownik musi również zaakceptować obie zgody marketingowe (sms i e-mail), doładować konto kwotą 50 złotych lub wyższą oraz wysłać zakład przedmeczowy o stawce minimum 2 złote na gola Interu lub AC Milanu w nadchodzących derbach Mediolanu. Typerzy, którzy sprostają tym warunkom i trafią swoje zakłady, otrzymają kwotę 200 złotych na konto bonusowe.

Jak odebrać bonus 200 zł za gola w derbach Mediolanu?

  • Rejestracja z kodem promocyjnym BETBONUS
  • Potwierdzenie obu zgód na kontakty marketingowe - sms oraz e-mail
  • Zdeponowanie co najmniej 50 złotych
  • Postawienie za minimum 2 złote zakładu na gola Interu lub AC Milanu

Inter zapewni sobie tytuł?

Wspomniano już, że Inter jest naprawdę bliski wywalczenia tytułu mistrzowskiego. Wystarczy tylko albo aż pokonać AC Milan. Kibice, jak pokazały poprzednie derby Mediolanu, mogą się jednak spodziewać wielu bramek. W ostatnim pojedynku Interu z Milanem, który został rozegrany we wrześniu ubiegłego roku, padło aż sześć goli. "Nerazzurri" pokonali "Rossonerich" aż 5:1 i było to piąte z rzędu zwycięstwo Interu nad Milanem.

Warto odnotować, że Inter strzelał przynajmniej jedną bramkę w swoich 20 ostatnich meczach oraz w każdym z 7 ostatnich bezpośrednich pojedynków przeciwko Milanowi. Jeżeli chodzi o AC Milan, to piłkarze tego klubu wpisywali się na listę strzelców w 29 z 30 ostatnich spotkań.

Przydatne statystyki:

  • Ostatni mecz Interu z Milanem zakończył się wynikiem 5:1
  • Inter strzelał gola w każdym ze swoich ostatnich 20 meczów
  • Inter zdobył przynajmniej jedną bramkę w 7 ostatnich derbach Mediolanu
  • AC Milan trafiał do siatki w 29 z 30 ostatnio rozegranych spotkań

Derby Mediolanu zostaną rozegrane w poniedziałek 22 kwietnia. Mecz AC Milan - Inter rozpocznie się o godzinie 20:45.

Źródło artykułu: zagranie.com
Komentarze (0)