Warta Poznań - Stal Mielec kursy i typy bukmacherskie na mecz | 22.04.2024

Zdjęcie okładkowe artykułu: WP SportoweFakty / Paweł Piotrowski / Na zdjęciu: radość piłkarzy Warty Poznań
WP SportoweFakty / Paweł Piotrowski / Na zdjęciu: radość piłkarzy Warty Poznań
zdjęcie autora artykułu

Warta - Stal: typy i zakłady na mecz 29. kolejki PKO BP Ekstraklasy. Poniedziałkowe spotkanie może mieć ogromne znaczenie w kontekście rywalizacji o utrzymanie w elicie. Poznaniacy mogą zapewnić sobie spokój lub na dobre uwikłać w trudny finisz.

Warta Poznań - Stal Mielec typy i najciekawsze oferty bukmacherskie

Siedem punktów dzieli dzisiaj Wartę Poznań i Stal Mielec. Gospodarze w tej kampanii są zaangażowani w walkę o utrzymanie. Spokojna ligowego bytu wydaje się natomiast drużyna Kamila Kieresia. Zatem przede wszystkim mecz będzie ważny dla gospodarzy, którzy w przypadku wygranej mogą złapać tlen i ze spokojem podchodzić do ostatnich spotkań w tym sezonie. Stal natomiast koncentruje się na małych celach, a takim może być przerwanie serii bez zwycięstwa, która trwa od 15 marca. Emocji w tej rywalizacji nie powinno zabraknąć. Pierwszy gwizdek sędziego zaplanowany jest na godzinę 19:00.

Warta Poznań - Stal Mielec kto wygra - kursy bukmacherskie

Eksperci bukmacherscy przekonują, że większe szanse na wygraną mają gospodarze. Kurs na zwycięstwo Warty kształtuje się na poziomie 2.21. Remis wyceniono z kolei na 3.10. Tymczasem wariant na zwycięstwo Stali kształtuje się w wysokości 3.75 i według bukmacherów jest najmniej prawdopodobny.

Przytoczone kursy pochodzą z dnia 22/04/2024 r.; oferta może ulec zmianie.

Typ na gole w meczu Warta Poznań - Stal Mielec

Mielczanie kolejny raz zagrali na nosie piłkarskich ekspertów. Byli postrzegani przed startem rozgrywek za jednego z głównych kandydatów do spadku. Tymczasem rzeczywistość pokazała, że Stal potrafi regularnie punktować. Mielczanie wyróżniają się jednak ostatnio tym, że w sześciu z ostatnich 10 meczów w roli gościa pierwsi tracili bramkę. Można zatem rozważyć taki typ przy okazji tworzenia poniedziałkowego kuponu. Kurs na taki scenariusz kształtuje się na poziomie 1.82.

Przytoczone kursy pochodzą z dnia 22/04/2024 r.; oferta może ulec zmianie.

Kurs na nieszablonowe zdarzenia w meczu Warta Poznań - Stal Mielec

Eksperci nie spodziewają się gradu goli w poniedziałkowej potyczce. Przemawia za tym statystyka, mówiąca o tym, że w czterech z ostatnich pięciu spotkań, w których poznaniacy gościli mielczan, tylko jedna drużyna zdobyła bramkę lub padł bezbramkowy remis. Można zatem przemyśleć temat taki, że oba zespoły nie zdobędą bramki. Kurs na takie rozwiązanie wynosi 1.62.

Przytoczone kursy pochodzą z dnia 22/04/2024 r.; oferta może ulec zmianie.

Przydatne statystyki do typowania Warta Poznań - Stal Mielec

Warta Poznań przed poniedziałkowym meczem ma na swoim koncie 31 oczek. Z kolei Stal Mielec legitymuje się bilansem 38 punktów.

Drużyna Dawida Szulczka przystąpi do potyczki po wygranej z Koroną Kielce (1:0). Warta jednocześnie w tym starciu przerwała serię bez wygranej. Gorsze nastroje panują natomiast w szeregach drużyny Kamila Kieresia. Stal w ostatnich czterech występach trzykrotnie dzieliła się punktami. Raz natomiast przegrała. Ostatnio mielczanie podzielili się punktami w rywalizacji z Widzewem Łódź (0:0).

Po raz ostatni oba zespoły mierzyły się ze sobą w październiku minionego roku. Warta wygrała wówczas jednym golem (1:0). Ogólnie w sześciu ostatnich spotkaniach między oboma zespołami trzykrotnie miał miejsce remis, dwa razy górą byli poznaniacy i w jednym meczu górą była Stal.

Warta Poznań - Stal Mielec transmisja

Poniedziałkowe starcie będzie do obejrzenia w tradycyjnej telewizji. Spotkanie będzie emitowane w tradycyjnej telewizji na antenach CANAL+ Sport 3 i CANAL+ Sport 5. Ponadto rywalizację będzie można śledzić na platformie CANAL+ online. Mecz zacznie się o godzinie 19:00.

Początek meczu: 22.04.2024 (poniedziałek), godz. 19:00. Transmisja TV: CANAL+ Sport 3 i CANAL+ Sport 5. Stream online: CANAL+ online.

Źródło artykułu: zagranie.com
Jak skończy się mecz?
wygra Warta
remis
wygra Stal
Zagłosuj, aby zobaczyć wyniki
Trwa ładowanie...
Komentarze (1)
avatar
zbihaj
22.04.2024
Zgłoś do moderacji
0
0
Odpowiedz
W tym samym artykule u góry rozpoczęcie meczu godz,18:00, na dole 19:00. Widocznie dziś, tj 22.12.2024 nastąpi zmiana czasu z wiosennego na jesienny czy tam z letniego na zimowy a może z zimowe Czytaj całość