200 zł za celne podanie Jakuba Modera w meczu z Manchesterem City

Zdjęcie okładkowe artykułu: Archiwum prywatne / / Bukmacher BetFan
Archiwum prywatne / / Bukmacher BetFan
zdjęcie autora artykułu

W czwartek kibice Premier League będą mogli emocjonować się meczem Brighton z Manchesterem City. Od pierwszej minuty na boisko wybiegnie prawdopodobnie Jakub Moder. Z tej okazji ciekawy bonus przygotował BetFan. To 200 zł za celne podanie Polaka.

200 złotych za celne podanie Jakuba Modera w meczu Brighton - Manchester City

Brighton jest w poważnym kryzysie. "Mewy" nie wygrały już od czterech kolejek Premier League, a o przełamanie się przeciwko Manchesterowi City może być niezwykle trudno. Zwłaszcza, że "Obywatele" wygrali trzy ostatnie ligowe mecze i po odpadnięciu z Ligi Mistrzów, mogą w pełni skoncentrować się na walce o mistrzostwo kraju. Co z tego wszystkiego wyniknie? Polscy kibice bacznie będą śledzić występ Jakuba Modera, który wraca do formy. Czy "Modziu" zakończy mecz z asystą lub bramką? BetFan przygotował inny wariant, a mianowicie 200 złotych bonusu za minimum jedno celne podanie reprezentanta Polski.

Jak skorzystać z tego bonusu? Zasady są stosunkowo proste. Na samym początku konieczna jest rejestracja w BetFan z kodem promocyjnym BETBONUS oraz akceptacja zgód marketingowych. Użytkownik musi dokonać także pierwszej wpłaty o wartości dokładnie 20 złotych i wykorzystać cały depozyt na pierwszy kupon SOLO lub AKO. Należy na nim umieścić dowolny zakład na mecz Brighton - Manchester City. Minimalny kurs łączny kuponu to 2.00. Wszyscy użytkownicy, którzy spełnią te warunki, a Jakub Moder zaliczy przynajmniej jedno celne podanie, otrzymają bonus 200 złotych. Będzie to freebet, który można wykorzystać na dowolnym kuponie, z tym założeniem, że wygrana z zakładu za freebet będzie pomniejszona o wartość przyznanego wcześniej bonusu.

Warunki bonusu 200 złotych za celne podanie Modera:

 • Rejestracja z kodem BETBONUS
 • Akceptacja zgód marketingowych
 • Wpłata dokładnie 20 złotych
 • Pierwszy kupon za dokładnie 20 złotych, zawierający na dowolne zdarzenie w meczu Brighton - Manchester City
 • Kurs całkowity kuponu min. 2.00

Statystyki nie kłamią

Każdy typer, który zastanawia się nad skorzystaniem z bonusu BetFana, może poszukać podpowiedzi w statystykach. Jakub Moder rozegrał w tym sezonie Premier League 13 meczów i skompletował już 158 celnych podań. Tylko w ostatnim spotkaniu przeciwko Burnley (1:1) Moder podawał celnie 27 razy.

Celne podania Jakuba Modera w meczach Premier League:

 • Burnley - 27 (77 minut gry)
 • Arsenal - 14 (63 minuty gry)
 • Brentford - 0 (5 minut gry)
 • Liverpool - 20 (82 minuty gry)
 • Nottingham - 33 (76 minut gry)

Jak zatem widać, tylko w meczu z Brentford, gdzie Jakub Moder przebywał na boisku zaledwie 5 minut, Polakowi nie udało się ani razu celnie podać.

Źródło artykułu: zagranie.com