WSPÓŁPRACA MERYTORYCZNA:

Widzew Łódź - Lech Poznań typy | 19.05.2024 | Mecz na przełamanie w lidze

Zdjęcie okładkowe artykułu:
zdjęcie autora artykułu

Widzew Łódź - Lech Poznań: typy i zakłady na mecz 33. kolejki PKO BP Ekstraklasy. Obie ekipy ostatnio nie rozpieszczają swoich kibiców, notując porażki. Niedzielne starcie może być zatem szansą na przełamanie dla obu drużyn.

Widzew Łódź - Lech Poznań typy i najciekawsze oferty bukmacherskie

Widzew Łódź od dłuższego czasu ma już zapewniony ligowy byt i ostatnio mocno rozczarowuje. Od spotkania z Ruchem Chorzów zaliczył trzy z rzędu porażki. Jednocześnie ekipa Daniela Myśliwca aktualnie znajduje się poza pierwszą dziesiątką w ligowej tabeli. Lech Poznań to natomiast ekipa, która miała rywalizować o mistrzostwo kraju. Niemniej ostatnie rozczarowujące występy przeciwko chorzowskiemu Ruchowi i Legii Warszawa sprawiły, że dzisiaj Kolejorz musi skupiać co najwyżej na walce o miejsce premiowane grą w eliminacjach do europejskich pucharów. Emocji na arenie w Łodzi nie powinno zatem zabraknąć. Pierwszy gwizdek sędziego zabrzmi o godzinie 17:30.

Widzew Łódź - Lech Poznań kto wygra - kursy bukmacherskie

Eksperci bukmacherscy przekonują, że większe szanse na zwycięstwo mają goście. Niemniej w polskiej piłce już niejednokrotnie teoria mówiła jedno, a w praktyce wychodzi zupełnie coś innego. Godne uwagi jest natomiast to, że Widzew wygrał cztery z ostatnich sześciu meczów w roli gospodarza. Typ na zwycięstwo łodzian wynosi 3.60. Remis oszacowano na 3.80. Z kolei opcja na wygraną Lecha kształtuje się na poziomie 2.00.

Przytoczone kursy pochodzą z dnia 19.05.2024 r.; oferta może ulec zmianie.

Typ na remis do przerwy w meczu Widzew - Lech w STS

Drużyna z Łodzi remisowała pierwszą połowę w czterech z ostatnich sześciu spotkań. Idąc tym tropem, można się zastanowić zatem nad takim rozwiązaniem. Tym bardziej że atrakcyjny jest kurs, wynoszący 2.22.

Przytoczone kursy pochodzą z dnia 19.05.2024 r.; oferta może ulec zmianie.

Kurs na to, że obie drużyny strzelą w meczu Widzew - Lech

W trzech z ostatnich czterech spotkań, gdy Lech grał na wyjeździe, to oba zespoły zdobywały bramki. Mając to na uwadze, niewykluczone, że podobnie będzie w niedzielny wieczór i ofensywny obu ekip zabłysną. Wariant na taki typ został oszacowany na 1.75.

Przytoczone kursy pochodzą z dnia 19.05.2024 r.; oferta może ulec zmianie.

Przydatne statystyki do typowania Widzew Łódź - Lech Poznań

10 punktów dzieli obecnie obie drużyny w ligowej tabeli. Widzew ma na swoim koncie 42 oczka. Z kolei 52 punkty to dotychczasowy dorobek Lecha. Łodzianie do niedzielnej rywalizacji podejdą, chcąc podnieść się z kolan po trzech z rzędu porażkach. Drużyna Daniela Myśliwca uległa kolejno: Zagłębiu Lubin (1:3), Warcie Poznań (1:2) i Rakowowi Częstochowa (0:1). Wcale nie lepiej w ostatnim czasie spisywali się gracze Lecha. Kolejorz przegrał z Legią Warszawa (1:2) i Ruchem Chorzów (1:2). Punktami podzielił się natomiast w starciu z Cracovią. Widzew z Lechem Po raz ostatni grał w listopadzie minionego roku. Wówczas łodzianie pewnie pokonali lechitów (3:1).

Ostatnie mecze Widzewa Łódź Ostatnie mecze Lecha Poznań
Zagłębie Lubin (1:3)Legia Warszawa (1:2)
Warta Poznań (1:2)Ruch Chorzów (1:2)
Raków Częstochowa (0:1)Cracovia (0:0)

Widzew Łódź - Lech Poznań, gdzie obejrzeć?

Niedzielne starcie w ramach 33. kolejki PKO BP Ekstraklasy z udziałem Widzewa Łódź i Lecha Poznań będzie można obejrzeć w tradycyjnej telewizji. Spotkanie będzie transmitowane na antenach CANAL+ Premium, CANAL+ Sport 3 i CANAL+ 4K. Rywalizacja zacznie się o godzinie 17:00. Mecz będzie można obejrzeć także na platformie CANAL+ online.

Początek meczu: 19.05.2024 (niedziela), godz. 17:30. Transmisja TV: CANAL+ Premium, CANAL+ Sport 3 i CANAL+ 4K. Stream online: CANAL+ online.

Źródło artykułu: zagranie.com