WSPÓŁPRACA MERYTORYCZNA:

Włókniarz Częstochowa - Apator Toruń typy | 28.05.2024 | Emocjonujący mecz pod Jasną Górą?

Zdjęcie okładkowe artykułu: WP SportoweFakty / Patryk Kowalski / Na zdjęciu: Leon Madsen w kasku czerwonym
WP SportoweFakty / Patryk Kowalski / Na zdjęciu: Leon Madsen w kasku czerwonym
zdjęcie autora artykułu

Włókniarz Częstochowa niespodziewanie zamyka tabelę PGE Ekstraligi. Czy "Lwy" przebudzą się w meczu przeciwko Apatorowi Toruń i zanotują pierwsze zwycięstwo w tym sezonie? "Anioły" łatwo nie odpuszczą. W tekście zaprezentowałem typy.

Włókniarz Częstochowa - Apator Toruń typy i oferty bukmacherskie

W zeszłym sezonie Włókniarz Częstochowa i Apator Toruń zmierzyły się o brązowe medale Drużynowych Mistrzostw Polski. Wówczas lepsze okazały się toruńskie "Anioły", ale rewanżowy mecz przy ulicy Olsztyńskiej był niezwykle zacięty. Ostatecznie zakończył się wygraną "Lwów" 46:44, choć gospodarzom nie wystarczyło to do wywalczenia brązowych medali. Kibice liczą na podobne emocje i tym razem. Zwłaszcza, że gospodarze mogą liczyć na Leona Madsena i Mikkela Michelsena, którzy na własnym owalu nie zawodzą.

Włókniarz Częstochowa - Apator Toruń kto wygra - kursy 

Bukmacherzy opowiadają się za zwycięstwem Włókniarza Częstochowa. Kurs na wygraną gospodarzy to 1.30. Remis wyceniono na 13.00, a triumf Apatora Toruń można obstawiać z wykorzystaniem mnożnika 3.90 Takie wartości pozwalają myśleć zarówno o zakładzie pojedynczym, jak i kuponie akumulowanym.

Przytoczone kursy pochodzą z dnia 28/05/2024 r.; oferta może ulec zmianie.

Kursy na powyżej 11 pkt Leona Madsena w ETOTO

Leon Madsen jest prawdziwym liderem Włókniarza Częstochowa. Choć "Lwy" nie radzą sobie dobrze jako drużyna, to Duńczyk w każdym meczu tego sezonu notował dwucyfrową zdobycz. We wtorek powinien być wiodącą postacią nie tylko Włókniarza, ale i całego meczu. Typuje powyżej 11 punktów na koncie Madsena.

Typy na wygraną Apatora z handicapem +6,5 pkt po niezłym kursie w ETOTO

Apator Toruń potrafi jeździć w Częstochowie. W zeszłym sezonie, walcząc o brązowe medale, zdobył pod Jasną Górą 44 oczka. W rundzie zasadniczej "Anioły" uzbierały z kolei 41 punktów. Stąd też uważam za słuszne zakłady na wygraną torunian z handicapem +6,5 pkt. Zwłaszcza, że niezły kurs na ten rynek proponuje legalny bukmacher ETOTO.

Promocje ETOTO na Włókniarz Częstochowa - Apator Toruń. Pakiet na start

Mecz Włókniarza z Apatorem można obstawiać w ETOTO. Ten bukmacher przygotował dodatkowe środki w pakiecie dla nowych graczy. Czeka nawet 777 złotych i 20 złotych darmowego zakładu. Wystarczy założyć konto z kodem BETBONUS i spełnić warunki promocyjne, które zostały opisane na stronie bukmachera.

Statystyki przed meczem Włókniarz Częstochowa - Apator Toruń

Włókniarz Częstochowa i Apator Toruń w zeszłym sezonie jechały przeciwko sobie cztery razy. Warto wspomnieć o wynikach meczów pod Jasną Górą. W rundzie zasadniczej "Lwy" wygrały 49:41, a w fazie play-off 46:44. To pokazuje, że toruńskich "Aniołów" nie należy lekceważyć.

Apator Toruń w poprzedniej kolejce był bliski zwycięstwa w Grudziądzu, ale gospodarze przebudzili się w końcówce meczu, który zakończył się ostatecznie wynikiem 47:42. Włókniarz Częstochowa nie odjechał meczu ani w czwartej, ani też w piątej kolejce. Oba spotkania "Lwów" zostały odwołane z powodu złych warunków torowych, spowodowanych opadami deszczu.

Mecze Włókniarza z Apatorem w sezonie 2023
Włókniarz Częstochowa - Apator Toruń 46:44
Włókniarz Częstochowa - Apator Toruń 49:41

Włókniarz Częstochowa - Apator Toruń transmisja na żywo

Transmisja zaległego meczu 5. rundy PGE Ekstraligi, pomiędzy Włókniarzem Częstochowa a Apatorem Toruń dostępna będzie na antenie Canal+ Sport. Internauci mogą skorzystać z serwisu Canal+ Online. Początek zawodów o godzinie 20:30.

Źródło artykułu: zagranie.com