WSPÓŁPRACA MERYTORYCZNA:

Polska - Austria. Biało-Czerwoni już wygrali! Wyjątkowa promocja BETFAN

Zdjęcie okładkowe artykułu: Materiały prasowe / Betfan / Promocja Betfan
Materiały prasowe / Betfan / Promocja Betfan
zdjęcie autora artykułu

BETFAN przygotował dla swoich użytkowników - zarówno tych obecnych, jak i tych, którzy dopiero założą konto - wyjątkową promocję. Zakłada ona... rozliczenie zakładu na mecz Polska - Austria jako wygranego, niezależnie od wyniku na boisku! Sprawdź!

Promocja BETFAN na mecz Polska - Austria. Wynik meczu nieistotny

Polska - Austria to wyjątkowo ważny mecz podczas Euro 2024. Może on dać Polakom przepustkę do 1/8 finału, lub całkowicie (albo niemal) pogrzebać szansę na grę w fazie pucharowej. O ile zawodnicy muszą liczyć na korzystny wynik na boisku, Ty już nie musisz! Niezależnie bowiem od tego, jakim rezultatem skończy się piątkowe starcie Biało-Czerwonych, możesz zgarnąć wygraną!

Co musisz zrobić, żeby załapać się na promocję BETFAN? To proste.

  1. Zaloguj się na swoje konto lub zarejestruj je w BETFAN
  2. Postaw kupon AKO z min. 4 wydarzeniami, w tym specjalnym "Polska Guuurom"
  3. Stawka kuponu: 19 zł lub 49 zł
  4. Niezależnie od wyniku na boisku zakład zostanie rozliczony na zielono
  5. Jeśli pozostałe wydarzenia również wejdą, otrzymasz całą wygraną!
  6. Kupony zostaną rozliczone do 24 godzin po zakończeniu spotkania

Polska - Austria. Polacy walczą o przedłużenie nadziei na Euro 2024

Jako kibice reprezentacji Polski liczymy na zwycięstwo w meczu z Austrią, ale dzięki BETFAN nie ma to znaczenia w kontekście sięgnięcia po wygraną na Twoim kuponie. A jak prezentują się szanse Biało-Czerwonych w tej sportowej rozgrywce?

Piątkowy mecz z pewnością będzie niełatwy. Austriacy pokazali się przeciwko Francuzom z bardzo solidnej strony, imponując przede wszystkim przygotowaniem fizycznym. Nasi rywale zrobili ogromny postęp w swojej grze i daleko im już do przeciętnej drużyny, którą byli przez lata. Dlatego też, żeby sięgnąć po trzy punkty, zespół Michała Probierza musi wznieść się na wyżyny swoich umiejętności. Czy im się to uda?

O tym przekonamy się na boisku. Początek meczu Polska - Austria w piątek, 21 czerwca o godz. 18:00. Spotkanie zostanie rozegrane na Stadionie Olimpijskim w Berlinie, a jego przebieg śledzić będzie można również w specjalnej relacji na łamach WP Sportowych Faktów.

Źródło artykułu: zagranie.com