Kokpit Kibice

Drift Master: czas na walki w parach!

Po sobotnich kwalifikacjach pierwszej rundy Drift Masters European Championship, czas na przejazdy w parach. W TOP 32 Kuba Przygoński, który w kwalifikacjach był dziewiąty zmierzy się z Kajetanem Rutyną.
Maciej Rowiński
Maciej Rowiński
Materiały prasowe

Zawody na torze w Płocku inaugurują sezon Drift Masters European Championship. Do Polski zjechał 60 najlepszych kierowców driftingowych z całej Europy z Jamesem Deanem na czele, głównym faworytem do zwycięstwa. Wśród tych, którzy mogą pokrzyżować plany Deane'owi wymienia się Polaków: Kubę Przygońskiego, Pawła Trelę, czy Pawła Borkowskiego.

W kwalifikacjach Deane pojechał niemal perfekcyjnie i wygrał, zgarniając 97 punktów. Przygoński po dwóch równych i mocnych przejazdach zajął dziewiąte miejsce, zdobywając w drugiej próbie 84,7 punktów.

W niedzielę o 13:30 i 16:00 odbyły się treningowe przejazdy w parach. Równo o 19 rozpocznie się prawdziwa walka, pojedynki w TOP 32.

Przygoński w swojej parze pojedzie z Kajetanem Rutyną. Drabinka zawodów jest tak skonstruowana, że w przypadku zwycięstwa zmierzy się z wygranym z pary Paweł Trela-Jaś Borawski. W TOP 8 Przygoński może trafić na Deane'a

Czy Kuba Przygoński wygra Drift Masters w Płocku?

zagłosuj, jeśli chcesz zobaczyć wyniki

Polub Sporty Motorowe na Facebooku
Zgłoś błąd
inf. własna

Komentarze (0):

    Już uciekasz? Sprawdź jeszcze to:
    ×
    Sport na ×