KokpitKibice
Relacje na żywo
 • wszystkie
 • Piłka Nożna
 • Siatkówka
 • Żużel
 • Koszykówka
 • Piłka ręczna
 • Tenis
 • Zimowe

Kozackie szkolenie dla fanów enduro. Spotkaj się z Eliaszem Davidsonem

Nie lada gratka czeka na fanów enduro u progu sezonu. Kayo Polska zorganizowało akcję specjalną dla osób chcących w świat terenowej jazdy. Swoim doświadczeniem podzieli się dziennikarz motoryzacyjny oraz instruktor sportu motorowego- Eliasz Davidson

AB
Kozackie szkolenie dla fanów enduro Spotkaj się z Eliaszem Davidsonem! Materiały prasowe / Kozackie szkolenie dla fanów enduro. Spotkaj się z Eliaszem Davidsonem!

“Dołącz do Ekipy Kayo” to akcja skierowana głównie do początkujących motocyklistów. Chodzi o to, by bezpiecznie rozpocząć przygodę z jazdą off-road i nie popełniać podstawowych błędów. Co ważne akcja jest bezpłatna, tyczy się nowych użytkowników motocykli Kayo z gamy enduro: K2 to zdecydowanie lżejszy, bardziej zwrotny motocykl endruro, zaś Kayo T4 zdecydowanie mocniejszy sprzęt. Na torze spotkają się posiadacze obu modeli.

-Podczas naszego szkolenia skupimy się nie tylko na samej technice jazdy, ale również na dobieraniu linii przejazdu, analizowaniu terenu i przygotowaniu motocykla, tak żeby jeździło się nam szybciej, przyjemniej i bezpieczniej. Mam za sobą pełen sezon w siodle Kayo T4 i zdążyłem się z nim porządnie zaprzyjaźnić, więc chętnie podzielę się swoimi doświadczeniami z chińskim moim przyjacielem. Jeżdżąc i trenując na najróżniejszych motocyklach, z najlepszymi zawodnikami na świecie nauczyłem się przede wszystkim jednego - że najważniejsze to czerpać fun z jazdy. I to będziemy starać się robić!- podkreśla Eliasz Davidson.

Całodzienne spotkanie z Davidsonem zwieńczy wręczenie pamiątkowych certyfikatów oraz wspólna sesja fotograficzna. Więcej informacji i regulamin można znaleźć na na stronie internetowej: https://kayomoto.pl/dolacz-do-ekipy-kayo-by-eliasz/

Polub Sporty Motorowe na Facebooku
Zgłoś błąd
Materiał Partnera
Komentarze (0)
  Już uciekasz? Sprawdź jeszcze to:
  ×
  Sport na ×