Świetny start AGO w ESL MP

Zdjęcie okładkowe artykułu: Materiały prasowe / AGO /
Materiały prasowe / AGO /
zdjęcie autora artykułu

Niedawno zakontraktowany przez AGO skład Counter Strike: Global Offensive notuje fantastyczne występy na polskiej scenie. W trwających rozgrywkach ESL Mistrzostw Polski Jastrzębie zgromadziły komplet wygranych i usadowiły się na szczycie tabeli.

W tym artykule dowiesz się o:

Drużyna prowadzona przez Mikołaja "miNIr0xa" Michałkowa idzie jak burza, pokonując każdego przeciwnika w mocno obsadzonej grupie A. Po sześciu kolejkach meczowych AGO ma aż trzy "oczka" przewagi nad drugim w tabeli los kogutos, co prawie gwarantuje im pierwszą lokatę do końca fazy zasadniczej, od którego dzielą nas zaledwie trzy mecze.

Nieco mniej jednoznaczną sytuację w tabeli mają zawodnicy 9INE czy Forsaken, które prawdopodobnie do samego końca będą walczyć o wyższe rozstawienie. Przed nami więc dość ciekawa końcówka, bowiem obie wyżej wymienione formacje skrzyżują pistolety z Jastrzębiami.

Z kolei na samym dole grupy A znalazło się Anonymo Esports, które notuje fatalne rezultaty. Ekipa Pawła "innocenta" Mocka nie wygrała ani jednego meczu, a jej łączny bilans to 0-6. Do tego pozostali rywale ANO to LODIS, AGO i los kogutos, istnieje więc szansa, że Anonimowi zakończą fazę zasadniczą bez żadnego triumfu, co byłoby sporym rozczarowaniem.

ZOBACZ WIDEO: #dziejesiewsporcie: hit sieci z udziałem Sereny Williams. Zobacz, co robi na emeryturze

Źródło artykułu: