Wyjątkowy mecz pokazowy na IEM Rio. Legendy zagrają na jednej scenie

IEM Rio 2022 może na długo zapaść w pamięci esportowych kibiców. ESL nie zawiódł i ogłosił wyjątkowe spotkanie pokazowe, które doda niezwykłego smaku całemu wydarzeniu.

Kamil Sobala
Kamil Sobala
WP SportoweFakty / Szymon Łabiński / Intel Extreme Masters WP SportoweFakty / Szymon Łabiński / WP SportoweFakty / Szymon Łabiński / Na zdjęciu: Intel Extreme Masters
Intel Extreme Masters Rio zbliża się wielkimi krokami i z każdym dniem oczekiwania budzi coraz większe emocje. Nic w tym dziwnego, turniej Counter-Strike'a na brazylijskiej ziemi ma rangę majora, która zawsze wiąże się z ogromnym prestiżem.

Wydarzenie zapowiada się niezwykle interesująco. Jego organizatorzy zadbali nawet o specjalną atrakcję, jaką ma być mecz pokazowy. W ramach niego legendarni gracze z kraju gospodarza podejmą uznanych w esportowym świecie Szwedów. Spotkanie odbędzie się tuż przed rozpoczęciem wielkiego finału.

W barwach "Canarinhos" zagrają Marcelo "coldzera⁠" David, Fernando "fer" Alvarenga, Lincoln "⁠fnx⁠" Lau, Epitacio "TACO⁠" de Melo oraz Gabriel "FalleN⁠" Toledo. Z kolei w składzie ich rywali znaleźli się Olof "olofmeister⁠" Kajbjer, Patrik "⁠f0rest⁠" Lindberg, Christopher "⁠GeT_RiGhT⁠" Alesund, Adam "friberg⁠" Friberg czy Jesper "⁠JW⁠" Wecksell.

IEM Rio 2022 startuje już 5 listopada. Na scenie Jeunesse Areny najlepsi gracze na świecie zagrają nie tylko o prestiż, ale i także o potężne pieniądze. W puli nagród znalazło się bowiem 1 250 000 dolarów.

Zanim impreza rozkręci się na dobre, kibiców czeka rywalizacja na etapie "Challenger Stage", czyli fazy wstępnej. 31 października zmierzy się w niej 16 zespołów. Wśród nich zabraknie jednak polskiej organizacji.

Największy turniej esportowy w Polsce powraca, a wraz z nim strefa IEM Expo
AGO Rogue, Illuminar Gaming i Zero Tenacity zagrają w Superpucharze Ultraligi

ZOBACZ WIDEO: #dziejesiewsporcie: plaża na Florydzie, a tam Polka. Zachwytom nie ma końca
Już uciekasz? Sprawdź jeszcze to:
×
Sport na ×