Niemcy są w szoku. Nie żyje Justus von Eitzen

Zdjęcie okładkowe artykułu: Twitter /  / Na zdjęciu: Justus von Eitzen
Twitter / / Na zdjęciu: Justus von Eitzen
zdjęcie autora artykułu

W Niemczech głośno jest o śmierci Justusa von Eitzena. Potwierdzono już, że 22-letni esportowiec odebrał sobie życie. Znane są także pierwsze szczegóły.

Tragiczne wieści na temat Justusa von Eitzena przekazał SK Gaming. 22-latek był członkiem tego esportowego zespołu z Niemiec. W oświadczeniu zdradzono wstrząsające okoliczności śmierci młodego człowieka.

"Nasz dobry bliski przyjaciel i niesamowity człowiek zmarł w wyniku samobójstwa. To tragiczny koniec krótkiego, ale niezwykłego życia w wieku zaledwie 22 lat" - czytamy w oświadczeniu.

Jeden z przyjaciół zdradził, że von Eitzen od dłuższego czasu walczył z depresją. Z kolei we wspomnianym oświadczeniu ujawniono, że młody Niemiec odebrał sobie życie w wypadku samochodowym. Wiadomo też, że wcześniej zostawił rodzinie list pożegnalny.

22-latek był znany pod pseudonimem "Flobby". Specjalizował się w grze "Clash of Glans". W portalu streamingowym Twitch obserwowało go ponad 100 tys. internautów.

Gdzie szukać pomocy?

Jeśli znajdujesz się w trudnej sytuacji i chcesz porozmawiać z psychologiem, dzwoń pod bezpłatny numer 800 70 2222 całodobowego Centrum Wsparcia dla osób w kryzysie. Możesz też napisać maila lub skorzystać z czatu, a listę miejsc, w których możesz szukać pomocy (znajdziesz ją TUTAJ).

Źródło artykułu: WP SportoweFakty
zgłoś błądZgłoś błąd w treści
Komentarze (4)
avatar
JoseMark
19.03.2023
Zgłoś do moderacji
0
0
Odpowiedz
Najgorzej jak się założy rubrykę, w której nie ma o czym pisać i zdjęcia (nawet te tragiczne) wiszą na niej miesiącami.  
avatar
Bigosiak
16.03.2023
Zgłoś do moderacji
0
0
Odpowiedz
W co on gral? Clash of Glans?  
avatar
ruben13
16.03.2023
Zgłoś do moderacji
0
0
Odpowiedz
Jeff Thomas 35 lat skoczyl z wiezowca , drugi 23 lat celowo spowodowal wypadek samochodowy ................. co sie dzieje z psychika mlodych ludzi ?? Mlodzi , przystojni , fizycznie sprawni i Czytaj całość