Najdziwniejszy transfer tego roku? Mamy kolejnego Polaka w LEC!

Zdjęcie okładkowe artykułu: Materiały prasowe / Na zdjęciu: Kacper 'Daglas' Dagiel
Materiały prasowe / Na zdjęciu: Kacper 'Daglas' Dagiel
zdjęcie autora artykułu

Tego chyba nikt się nie spodziewał. Do składu Team Vitality w miejsce jednego z najbardziej utalentowanych zawodników grających w środowisku europejskim, "Bo", wskoczy Kacper "Daglas" Dagiel.

W tym artykule dowiesz się o:

Polski jungler  ma zaledwie siedemnaście lat i do tej pory występował jedynie w akademii Pszczółek, Vitality.bee, notując dość przeciętny początek sezonu. Mimo to władze organizacji postanowiły się zaufać nastolatkowi i dać mu szansę występów w pierwszej drużynie.

Zmiana z pewnością podyktowana jest fatalną formą zespołu nazywanego europejskim "superteamem". Drużyna w składzie Photon/Bo/Perkz/Upset/Kaiser wygrała tylko jedno z sześciu spotkań i zajmuje ostatnie miejsce w lidze. Jest to jedna z większych niespodzianek w historii całego profesjonalnego LoL-a.

Zmiana ma charakter tymczasowy, ale w przypadku poprawy gry, prawdopodobnie "Daglas" będzie kontynuował swoje występy w ramach głównego składu. Zadanie przed nim niełatwe - Vitality do bezpiecznego awansu potrzebuje kompletu zwycięstw w ostatnim tygodniu fazy zasadniczej.

Czytaj także:  - Hit transferowy Wisły KrakówPolak od zadań specjalnych

ZOBACZ WIDEO: #dziejesiewsporcie: popisy córki gwiazdy tenisa

Źródło artykułu: AGO Esport