ELEAGUE Major Boston 2018: Sprout zdominowane w drugiej połowie przez Renegades. Paweł Mocek odpadł z turnieju

Czwarty mecz poniedziałkowych kwalifikacji do ELEAGUE Major Boston 2018 w Counter-Strike: Global Offensive był spotkaniem ostatniej szansy dla drużyny Pawła "Innocenta" Mocka. Ostatecznie Polak przegrał z Renegades i odpadł z turnieju.

Michał Mielnik
Paweł 'Innocent' Mocek Materiały prasowe / STS / Na zdjęciu: Paweł 'Innocent' Mocek
Czwartym meczem w poniedziałek był pojedynek australijskiego zespołu Renegades z europejskim mixem Sprout w którym gra Paweł "Innocent" Mocek. Obie drużyny przystępowały do tego spotkania z bilansem 1:2 (1 wygrana, 2 przegrane), co oznaczało, że pokonany w tym meczu odpadnie z turnieju.Początek starcia był obiecujący dla drużyny prowadzonej przez Polaka. Pierwsza połowa pewnie wygrana 5:10 zwiastowała dobrą formę ekipy Sprout. Jednak po zmianie stron wszystko odmieniło się o 180 stopni. Australijczycy postawili mocny opór po stronie broniącej i zespół Innocenta nie potrafił ugrać ani jednej rundy jako drużyna atakująca. Ostatecznie mecz zakończył się wynikiem 16:10 i to Australijczycy zawalczą o fazę grupową ELEAGUE Major Boston 2018

Paweł "innocent" Mocek 12-20 -8 49.8 53.8% 0.66

Transmisję z turnieju będzie można oglądać z polskim komentarzem między innymi w telewizji na kanale Sportklub oraz na oficjalnym kanale Twitch: www.twitch.tv/gamertv_pl/.

Informacje o dostępności kanału Sportklub w twojej sieci kablowej/platformie cyfrowej znajdziesz TUTAJ.