KokpitKibice
Relacje na żywo
 • wszystkie
 • Piłka Nożna
 • Siatkówka
 • Żużel
 • Koszykówka
 • Piłka ręczna
 • Tenis
 • Zimowe

Virtus.pro odświeżyło swój brand i logo

Każda branża potrzebuje reform, udogodnień, dostosowania do rynku i pewnego rodzaju odświeżenia. Organizacja Virtus.pro zdecydowała się na uaktualnienie swojego logo i brandu, które powstały 15 lat temu, w 2003 roku.

Cyprian Suchomski
Cyprian Suchomski
zespół Virtuspro Facebook / ESL Dota 2 / Na zdjęciu: zespół Virtus.pro
"Virtusi" mieli ostatnio bardzo ciężki okres, w którym musieli pogodzić się z wieloma bolesnymi, lecz koniecznymi, decyzjami. Sztandarowy skład organizacji VP, czyli CS:GO, przeszedł kilka modyfikacji, które dadzą szanse na naprawę wizerunku na scenie międzynarodowej, jednak nie skończyło się na tym.

Logo jest jedną z najbardziej chwytliwych wizytówek instytucji, a zmiana na bardziej nowoczesny projekt ma na celu zwiększenie atrakcyjności. Tym razem postawiono na minimalizm i większe zaakcentowanie kolorystyki, która kojarzona jest z organizacją Virtus.pro. Nie ulega wątpliwości, że potrzebują czegoś nowego, by znów przekonać do siebie fanów. Czy jest to dobry kierunek?

Formacja "Virtusów" zaliczyła w 2018 roku ogromny spadek w rankingu. Według HLTV zawodnicy VP w bieżącym roku osiągnęli wynik #11 najlepszej drużyny na świecie, obecnie znajdują się poza Top30.
Odświeżony brand Virtus.pro Odświeżony brand Virtus.pro
Od teraz Virtus.pro będziemy mogli oglądać już pod odświeżonym brandem, lecz wstępnie nie zwiastuje to zmiany. Fani nadal czują się urażeni wydarzeniami z przeszłości i nie będzie łatwo nakłonić ich do zmiany zdania i ponownego przywdziania barw VP na trybunach wydarzeń esportowych. ZOBACZ WIDEO: Polacy pokochali esport. Mamy trzeci wynik na świecie! "To efekt Małysza"
Czy podoba ci się projekt nowego logo Virtus.pro?

zagłosuj, jeśli chcesz zobaczyć wyniki

Polub SportoweFakty na Facebooku
Zgłoś błąd
inf. własna/Virtus.pro
Komentarze (0)
  Już uciekasz? Sprawdź jeszcze to:
  ×
  Sport na ×