Kokpit Kibice
Relacje na żywo
 • wszystkie
 • Piłka Nożna
 • Siatkówka
 • Żużel
 • Koszykówka
 • Piłka ręczna
 • Tenis
 • Zimowe

Idea Bank nawiązał współpracę z Polską Ligą Esportową i "Nervarienem"

Coraz więcej instytucji, które na co dzień nie działają w sferze esportu, wchodzi właśnie w ten rynek. Tym razem to Idea Bank połączył siły z Polską Ligą Esportową, a kluczową postacią tej kooperacji ma być Damian "Nervarien" Ziaja.
Tomasz Szczygieł
Tomasz Szczygieł
Damian 'Nervarien' Ziaja Materiały prasowe / Fantasy Expo / Na zdjęciu: Damian 'Nervarien' Ziaja

Polska Liga Esportowa z roku na rok rozwija się prężnie, o czym świadczy niebagatelna liczba partnerów. Od 6 grudnia do tej grupy dołączył Idea Bank, który w ten sposób rozpoczął długoterminową współpracę na rynku esportu. Najważniejszą osobą w tej współpracy będzie influencer i komentator rozgrywek League of Legends - Damian "Nervarien" Ziaja.

Współpraca Idea Banku z "Nervarienem" i Polską Ligą Esportową ma być widoczna na trzech płaszczyznach: influencer marketingu, wspólnej komunikacji oraz bliskiej współpracy podczas wydarzeń esportowych. Pierwsze efekty będą już widoczne podczas transmisji rozgrywek ALL-STAR 2018 w League of Legends w Las Vegas. W trakcie nadawania zostanie pokazane specjalne wideo z Ziają, pokazujące jego historię oraz to, jak został przedsiębiorcą. Dodatkowo podczas transmisji będzie widoczny brand placement Idea Banku.

- Postać Damiana Ziaji jest dla nas szczególnie ciekawa. Zgadza się z wartościami, jakie wyznaje nasz bank. Dzięki współpracy z Polską Ligą Esportową możemy dotrzeć do zupełnie nowego i młodego grona odbiorców, a przez to pokazać jak ważne jest gromadzenie oszczędności i inwestowanie. Damian jest przykładem dobrego przedsiębiorcy, który dysponując pasją, potrafił wykuć z niej sukces na skalę całego kraju - powiedziała Katarzyna Harasim z Idea Banku.

- Cieszy nas, że Idea Bank dostrzegł potencjał drzemiący w esporcie. Dodatkowo to dla nas ogromny zaszczyt, że liga wraz z polską instytucją finansową będą rozwijać esport. Mamy też świadomość, że razem zmierzamy w dobrą stronę, bo partnerstwo umożliwi nam jeszcze szybsze profesjonalizowanie rodzimego esportu. A to korzyści dla całej branży i wszystkich zaangażowanych zawodników oraz drużyn - stwierdził z kolei Wojciech Jeznach, członek zarządu Fantasy Expo.

ZOBACZ WIDEO: Esport na igrzyskach olimpijskich? "Obie strony by na tym skorzystały"

Czy wejście w esport to dobry ruch ze strony Idea Banku?

zagłosuj, jeśli chcesz zobaczyć wyniki

Polub SportoweFakty na Facebooku
Zgłoś błąd
media.wec24.pl
Komentarze (0)
  Już uciekasz? Sprawdź jeszcze to:
  ×
  Sport na ×