Hearthstone: "Felkeine" królem Seulu. Francuz najlepszy podczas Masters Tour

Francuz Theo "Felkeine" Dumont okazał się najlepszy podczas Masters Tour Seul. W finale pokonał swojego rodaka Martina "Zhyma" Prête.

Bartłomiej Bukowski
Bartłomiej Bukowski
Na zdjęciu Theo Felkeine Dumont Twitter / Na zdjęciu Theo Felkeine Dumont

Masters Tour w Seulu dość jednoznacznie pokazał, jaki archetyp jest aktualnie najsilniejszy w formacie specialist. Zarówno triumfator turnieju - "Felkeine" jak i "Zhym" grali Highlander Mage'em, czyli talią maga składającą się z 30 różnych kart. Decki obu zawodników były w 100 proc. identyczne.

Czytaj także: LEC: wreszcie wszystko jasne. Team Vitality oraz Rogue w play-offach!

Podstawowa talia finalistów prezentowała się następująco
Kod do talii: AAECAf0EHk2KAckDqwTFBMsElgWKB+EH7AeNCLgIvuwCt/EC7vYCxvg CoIADg5YDn5sDoJsD/50Dip4DoaEDpaEDwqED/KMDi6QDkqQDhKcDn7cDAAA

Niestety, Seul nie okazał się szczęśliwy dla reprezentantów Polski. Najlepszy z naszych zawodników - Michał "Xeno" Kaczorowski zajął 71. miejsce. Więcej o występach Polaków przeczytać można TUTAJ.

Masters Tour Seul był 2. turniejem z serii Master Tour. Pierwszy z nich, odbywający się w Las Vegas, zwyciężył Amerykanin David "Dog" Caero. Ostatnim przystankiem serii będzie Bukareszt. Europejski Masters Tour odbędzie się w dniach 18-20 października.

ZOBACZ WIDEO Szalony mecz w Leverkusen! 5 goli i zwycięstwo gospodarzy [ZDJĘCIA ELEVEN SPORTS]

Czy śledzisz rozgrywki esportowe Hearthstone?

zagłosuj, jeśli chcesz zobaczyć wyniki

Już uciekasz? Sprawdź jeszcze to:
×