Transfery. LoL: LCS. Kolejny transfer z Cloud9 do Evil Geniuses. Tym razem "Zeyzal"

Evil Geniuses postanowiło dawkować swoim fanom informacje o nowym składzie. Po tym, jak dzień wcześniej do zespołu dołączył "Svenskeren", teraz EG poinformowało o transferze "Zeyzala".

Bartłomiej Bukowski
Bartłomiej Bukowski
Tristan 'Zeyzal' Stidam Materiały prasowe / RIOT Games / Na zdjęciu: Tristan 'Zeyzal' Stidam
Evil Geniuses, które po czterech latach nieobecności powraca do LCS, kompletowanie składu zaczyna od rozkupienia ligowego rywala - Cloud9. Pierwszym ogłoszonym przez organizację zawodnikiem został bowiem Dennis "Svenskeren" Johnsen, czyli MVP letniego splitu właśnie w barwach C9 (więcej o tym transferze TUTAJ).

Teraz natomiast "Geniusze zła" poinformowali, że ich wspierającym zostaje Tristan "Zeyzal" Stidam.

- Rozpocząłem moją karierę w Cloud9 i zawsze będę wdzięczny za otrzymaną szansę. Idę dalej z EvilGeniuses. Jestem podekscytowany, aby pokazać, co potrafię - napisał na swoim Twitterze Stidam.

ZOBACZ WIDEO PGA 2019. "Rock" o Cyberpunku 2077. "Bardzo na niego czekam"

Czytaj także: Transfery. LoL: LCS. "sOAZ" również wyjedzie do NA? Francuz łączony jest z Immortals

20-latek, zgodnie z tym co napisał na swoim profilu, jest wychowankiem Cloud9, jednak nie będzie to dla niego pierwsza okazja do opuszczenia macierzystej drużyny. W 2017 roku reprezentował on bowiem barwy eUnited, z którym grał w amerykańskim challenger series. Dwukrotnie nie zdołał się wówczas zakwalifikować do najwyższej ligi.

W Cloud9 nie będą jednak raczej długo rozpamiętywać straty swojego wspierającego. Do drużyny bowiem dołączył już nowy support w osobie Philippe'a "Vulcana"Laflamme'a, który miał kosztować ponoć aż 1,5 miliona dolarów (więcej o tym TUTAJ).

Sam "Zeyzal" natomiast, został w ciekawy sposób zaprezentowany w social mediach swojej nowej drużyny. Na grafice powitalnej logo organizacji "wystrzyżono" bowiem w charakterystycznej brodzie gracza.Czy Evil Geniuses włączy się do walki o co najmniej top3 LCS?

zagłosuj, jeśli chcesz zobaczyć wyniki

Już uciekasz? Sprawdź jeszcze to:
×