KokpitKibice
Relacje na żywo
 • wszystkie
 • Piłka Nożna
 • Siatkówka
 • Żużel
 • Koszykówka
 • Piłka ręczna
 • Tenis
 • Zimowe

Wystartował pierwszy z czterech etapów kwalifikacyjnych do kolejnej, trzeciej już edycji SkillFactor

Jego początek oznacza kolejną szansę dla dziesiątek drużyn, aby mogły zaistnieć na łamach krajowego, a może i światowego esportu.

AB
Wystartował pierwszy z czterech etapów kwalifikacyjnych do kolejnej, trzeciej już edycji projektu SkillFactor, czyli esportowego talent show Materiały prasowe / Wystartował pierwszy z czterech etapów kwalifikacyjnych do kolejnej, trzeciej już edycji projektu SkillFactor, czyli esportowego talent show.

Organizatorzy zadbali, by startowi tego etapu kwalifikacyjnego towarzyszyły emocje - jednak nic w tym dziwnego, ponieważ mentorem, do którego drużyny mogą zapisywać się od 11 kwietnia, jest Kuba „KubiK” Kubiak.

Perfekcjonista, człowiek pełen charyzmy i lider mogący poprowadzić na szczyt niejednego z raczkujących amatorów. To także były analityk znanej na całym świecie drużyny Virtus.pro, gracz profesjonalny drużyn takich jak „noMERCY” i „ALSEN Team”, a w latach późniejszych i aż po dziś dzień - zawodowy komentator esportowy. Biorąc pod uwagę doświadczenie taktyczne i analityczne Kubika, możemy mieć pewność, że zakwalifikowana drużyna otrzyma bardzo wartościową wiedzę oraz należyte wsparcie ze strony swojego mentora.

Wartym przypomnienia jest również fakt, że w tym sezonie drużyny, które przejdą do dalszego po kwalifikacjach etapu, jadą na zapewniony przez organizatora bootcamp. Co na nim znajdą? Możliwość rozmowy twarzą w twarz ze swoim mentorem i indywidualną korektę wiedzy teoretyczno-praktycznej przez swojego idola. Spotkania z dietetykiem i rozmowy z psychologiem esportowym. Krótko mówiąc, wszystko, co przybliży zakwalifikowanym codzienność z życia gracza profesjonalnego.

Do kiedy zainteresowani mogą zapisywać swoje uczestnictwo? Do godziny 17:45 15 kwietnia przez oficjalną stronę SkillFactor. Projekt nabiera rozpędu i aby nie przegapić żadnych nowości, zachęcamy do obserwowania social media projektu:

Facebook: https://www.facebook.com/SkillFactorpl
Instagram: https://www.instagram.com/skillfactorpl/
Grupa na Fb: https://www.facebook.com/groups/765113920767153
Twitter: https://twitter.com/skillfactorpl
TikTok: https://www.tiktok.com/@skillfactorpl
Twitch.tv: https://www.twitch.tv/vyralpro
oraz na oficjalnym serwerze Discord: https://discord.gg/UM4zDN3PbE

Polub SportoweFakty na Facebooku
Zgłoś błąd
Materiał Partnera
Komentarze (0)
  Już uciekasz? Sprawdź jeszcze to:
  ×
  Sport na ×