Bayern Monachium pociesza Roberta Lewandowskiego

Bayern Monachium docenił w mediach społecznościowych dwie bramki Roberta Lewandowskiego w meczu ze Szwecją na Euro 2020. Klub napastnika pocieszył go też po odpadnięciu z turnieju.

PS
Robert Lewandowski PAP/EPA / Dmitry Lovetsky / Na zdjęciu: Robert Lewandowski
Robert Lewandowski był zdecydowanie najlepszym zawodnikiem reprezentacji Polski w przegranym meczu ze Szwecją (2:3). W 61. minucie przepięknym strzałem dał nadzieje Biało-Czerwonym na odrobienie strat, a w 83. minucie uwolnił się spod krycia i zdobył drugiego gola.

To jednak nie wystarczyło. Polacy ostatecznie przegrali ze Szwecją i pożegnali się z turniejem. Wydarzenia na boisku na bieżąco w mediach społecznościowych komentował klub Lewandowskiego, Bayern Monachium.

Najpierw zobaczyliśmy wpis po dwóch bramkach Lewandowskiego - choć bez komentarza, był on bardzo wymowny.

Po ostatnim gwizdku natomiast Bayern pocieszał piłkarza. "Rozchmurz się, Lewy!" - czytamy na Twitterze.

Robert Lewandowski zakończył turniej Euro 2020 z trzema bramkami. Na niewiele się to jednak zdało. Polacy z jednym punktem zajęli ostatnie miejsce w grupie E.