Co za siła i precyzja! Ukraina otworzyła wynik meczu [WIDEO]

Choć wydawało się, że to Szwecja lepiej weszła w meczu 1/8 finału Euro 2020, to jednak Ukraińcy otworzyli wynik meczu. Zobacz, jak padła bramka.

PS
Ołeksandr Zinczenko strzela gola Twitter / twitter.com/sport_tvppl / Na zdjęciu: Ołeksandr Zinczenko strzela gola
Szwedzi przystąpili do 1/8 finału Euro 2020 jako faworyt meczu z Ukrainą. Tak też wyglądało to na boisku - aż do 27. minuty.

Wtedy właśnie podopieczni Andrija Szewczenko wyszli ze składną akcją, Andrij Jarmolenko dograł do niepilnowanego Ołeksandra Zinczenko, a ten bardzo mocnym i precyzyjnym strzałem pokonał bramkarza rywali.

Szwedzi zostali wyraźnie rozjuszeni stratą bramki. Dwoili się i troili, aby jeszcze przed przerwą doprowadzić do remisu. I dopięli swego. Emil Forsberg popisał się strzałem z około 20 metrów, piłka jeszcze niefortunnie się odbiła i wpadła do siatki Ukraińców.

Po 45 minutach rywalizacji Ukraina remisowała więc ze Szwecją 1:1. Na wygranego tego pojedynku w ćwierćfinale czekają Anglicy.

Tak padła bramka na 1:0

Angielskie media oszalały! "Nie, nie śnicie!"
Wpadka Mateusza Borka. "Okazało się, że to żart"