Armia Fight Night 14

Kacper Matyszewski (1:0) vs. Adrian Wieliczko (0:1) - PIERWSZE ZESTAWIENIE AFN14! Pierwszy ogłoszony pojedynek rozegra się między Kacprem Matyszewskim oraz Adrianem Wieliczko. Obaj Panowie zadebiutowali podczas gali AFN12 w Gliwicach.

JB
Materiały prasowe / materiał partnera

Młody reprezentant klubu Mighty Bulls Gdynia - Kacper Matyszewski wykazał się wówczas znaczącą przewagą nad rywalem pokonując go w pierwszej rundzie przez duszenie zza pleców. Zawodnik ma na swoim koncie także Mistrzostwo Pomorza Time of Masters i Mistrzostwo Polski Time Of Masters. Naprzeciwko Niego w oktagonie AFN14 zobaczymy Adriana Wieliczko - zwycięzcę turnieju Road To Armia, który zagwarantował mu wejście do federacji Armia Fight Night. Zawodnik ma stoczonych 20 walk amatorskich w formule MMA, z czego tylko jedna zakończyła się dla niego porażką. Do osiągnięć Wieliczko można dopisać także zwycięstwa w zawodach BJJ i ALMMA.
Tym razem różnica warunków fizycznych między zawodnikami jest znacząca. Mierzący 183 cm wzrostu Matyszewski jest o 14 cm wyższy od Wieliczko.
Do kogo szczęście uśmiechnie się tym razem?

Bilety dostępne na stronie ticketos.pl
Transmisja gali w TVP SPORT

Już uciekasz? Sprawdź jeszcze to:
×