Nikolas Wilemski debiutuje w We Love MMA. Na żywo w Fightklubie!

W sobotni wieczór w Berlinie kolejna, już 62. odsłona gali We Love MMA. Tym razem jedną z jej gwiazd będzie pochodzący z Grudziądza Nikolas Wilemski. Jego starcie, a także wszystkie inne pojedynki ze stolicy Niemiec od 19.00 w Fightklubie!

Jacek Żytnicki
Jacek Żytnicki
MMA AFP / MMA

W sobotę We Love MMA wróci do berlińskiej Mercedes-Benz Areny, do miejsca, w którym rozpoczęła się historia tej organizacji. Właśnie w stolicy Niemiec w grudniu 2010 roku miała miejsce pierwsza historyczna gala We Love MMA. 12 lat, ponad 60 gal i setki walk później wszystko zatoczy koło, a jedną z gwiazd najbliższej gali będzie pochodzący w Polski Nikolas Wilemski.

23-latek nie ma jeszcze zbyt dużego doświadczenia, drzemią w nim jednak spore możliwości, które będzie miał okazję objawić światu w najbliższą sobotę. Wilemski swój profesjonalny debiut zaliczył już cztery lata temu, na gali Shark Attack przegrał jednak przez nokaut z Dominikiem Jusisem. Na ponowną szansę czekał aż do marca tego roku. Pewnie wykorzystał ją jednak, wygrywając przez decyzję z Firatem Sabazem.

Zwycięstwo to otworzyła mu drzwi do występu na gali We Love MMA. Swój debiut Wilemski zaliczy już w sobotę w Berlinie, a jego rywalem będzie legitymujący się zbliżonym bilansem i podobnymi umiejętnościami Bajtulav Mejerbek. Dla trenującego na co dzień w Lee Gym Hannover Polaka będzie to niepowtarzalna szansa, aby wreszcie wypłynąć na szerokie wody. Czy zdoła ją wykorzystać?

W sumie podczas całego sobotniego show zaprezentują się przedstawiciele z pięciu niemieckich klubów. Każdy z nich będzie celował w wygraną, co oznacza, że przed nami znakomite walki z udziałem zawodników, którzy obecnie nie decydują może o obliczu europejskiego MMA, ale mają predyspozycje, aby być gwiazdami tej dyscypliny w najbliższych latach.

Main Card gali We Love MMA 62:
Davlet Karataev vs Till Fiedler
Kevin Amacher vs Aslan Badaev
Timon Huss vs Nicolas Hose
Seyed Ahmadi vs Marcel Tarek Hoge
Nikolas Wilemski vs Majerbek Bajtulaev
Ken Masters vs Adnan Omar
Sajad Sharifi vs Yunus Emre Genciz
Jann Jentzen vs Tamio Lüftner

We Love MMA 62 w sobotę 19 listopada o godz. 19.00 na żywo w Fightklubie! ZOBACZ WIDEO: Fantastyczne pojedynki na gali ONE Championship: A New Era
Czy Nikolas Wilemski wygra swój pojedynek na We Love MMA 62?

zagłosuj, jeśli chcesz zobaczyć wyniki

Już uciekasz? Sprawdź jeszcze to:
×