ONE Friday Fights 25 w najbliższy piątek na żywo w Fightklubie!

Dwie walki MMA, a później tradycyjnie eksplozja pojedynków Muay Thai – tak zapowiada się kolejne show spod znaku ONE Championship. W piątek na legendarnym Lumpinee Boxing Stadium oraz na żywo od godz. 14.30 na antenie Fightklubu!

Jacek Żytnicki
Jacek Żytnicki
Nakrob Fairtex Materiały prasowe / Fightklub / Nakrob Fairtex

Walką wieczoru w ringu ONE Friday Fights będzie tym razem potyczka w wadze muszej, w której Nakrob Fairtex skrzyżuje rękawice z Phetphuthaiem Sitsarawatseuą. Dla pierwszego z nich będzie to już czwarte w tym roku starcie w ONE. Taj debiutował w organizacji pod koniec stycznia walką z Sherzodem Kahutovem, następnie w marcu pokonał Chena Jiayia, a w maju swojego rodaka, Ploywitthaya Chora Wimolsina.

Phetphuthai w ONE zadebiutuje w piątek, trudno jednak nazywać go fighterem niedoświadczonym. 21-latek ma na koncie 168 pojedynków w formule Muay Thai i kickboxingu, z których wygrał aż 132. Może pochwalić się również kilkoma prestiżowymi wyróżnieniami, w tym m.in. tytułem na stadionie Lumpinee, a w swoich ostatnich walkach znokautował na innym legendarnym obiekcie w Bangkoku, Rajadamnern Stadium, Sakulchaileka Pangkongpapa, wygrał także decyzją sędziów z Rungsaengtawanem Sor.Paratem. Phetphuthai na pewno posiada argumenty, aby w piątek rozpocząć swoją przygodę z ONE od wygranej. Zadanie czeka go jednak wyjątkowo trudne.

Dużych emocji spodziewać można się również po starciu wagi koguciej, w którym reprezentant gospodarzy, Avatar P.K.Saenchai zmierzy się z Turkiem Ferzanem Çiçekiem. Dla przybysza z Europy to już trzecie starcie w ONE Friday Fights w karierze. Przygodę z organizacją rozpoczął wprawdzie od przegranej z Pongsirim PK Saenchaiem, w następnej konfrontacji znokautował jednak w trzeciej rundzie Panrita Lukjaomaesaiwaree i w weekend w Bangkoku będzie chciał kontynuować swoją serię.

Jego najbliższy rywal w ONE walczy ze zmiennym szczęściem – przegrał z Mohammedem Siasaranim i Komawutem FA Groupem, temu drugiemu zrewanżował się jednak w połowie maja wygrywając na ONE Friday Fights 17. Które oblicze Avatara zobaczymy w piątkowe popołudnie?

Gala ONE Friday Fights 25 w piątek 14 lipca o godz. 14.30 na żywo w Fightklubie!

Main card gali ONE Friday Fights 25:
Nakrob Fairtex vs Phetphuthai Sitsarawatseua
Avatar P.K.Saenchai vs Ferzan Çiçek
Songchana Tor.Brucelee vs Watcharapon Singha Mawynn
Thailand Suriyanlek Por.Yenying vs Yodduangjai Sor.Jor.Montree
Kaoklai Chor.Hapayak vs Yodanucha ChotBangsaen
Chatpichit SorSor.Toipadriew vs Sakolpat ChotBangsaen
Yodlekpet Or. Atchariya vs Jordan Godtfredsen
Johan Ghazali vs Samurai Seeopal
Kaotaem Fairtex vs Aslamjon Ortikov
Sulaiman Looksuan vs Kabilan Jelevan
Gabriel Souza vs Daniel Donchenko
Sadegh Ghasemi vs Carlos Alvarez

ZOBACZ WIDEO: Fantastyczne pojedynki na gali ONE Championship: A New Era
Kto zwycięży w pojedynku wieczoru gali ONE Friday Fights 25?

zagłosuj, jeśli chcesz zobaczyć wyniki

Już uciekasz? Sprawdź jeszcze to:
×