Turniej 8TKO w wadze koguciej w najbliższy weekend na żywo w Fightklubie!

Zdjęcie okładkowe artykułu: Materiały prasowe / Fightklub / Tatneft Cup
Materiały prasowe / Fightklub / Tatneft Cup
zdjęcie autora artykułu

Czterech zawodników w turnieju wagi koguciej i tylko jeden zwycięzca, a na deser świetna walka dodatkowa w wadze piórkowej! Wszystko to już w najbliższą sobotę na żywo wyłącznie w Fightklubie! Początek transmisji o godz. 20.15!

Alkmaar nie kojarzy się ostatnio kibicom w Polsce zbyt dobrze. Wszystko za sprawą zamieszania, jakie towarzyszyło meczowi miejscowej jedenastki z Legią Warszawa w rozgrywkach Ligi Konferencji, które mistrzowie Polski przegrali 0:1 i po którym musieli ścierać się… ze stadionową ochroną. Mimo złych konotacji, zapraszamy do tego holenderskiego miasta na kolejną odsłonę gali 8TKO organizowanej jak zawsze pod auspicjami Enfusion.

Tym razem w Alkmaarze gwoździem programu będzie turniej w wadze koguciej, a konkretnie jego cztery pojedynki ćwierćfinałowe. Kolejno zmierzą się w nich Irańczyk Hamid Najafi Aplha z reprezentantem Maroka Ayoubem Bourassem oraz kolejny przedstawiciel z Maghrebu, Rida Bellahcen, który czeka na swojego rywala, bo wcześniej awizowany dla niego przeciwnik musiał wycofać się z rywalizacji.

W dwóch następnych ćwierćfinałach najpierw będziemy świadkami hiszpańsko-francuskiego pojedynku Ilyasse Koujjit vs Saber Tabi, a następnie konfrontacji z udziałem miejscowego faworyta, Dwayne’a Panki, który skrzyżuje rękawice z kolejnym Marokańczykiem, Hamzą Hazzarem. Zwycięzcy wszystkich tych walk zameldują się w półfinałach i będą mieli szansę na końcowy triumf w całym turnieju.

W dodatkowej walce w Alkmaarze zobaczymy jeszcze w ringu Jaouada Bouriche’a i Raciego Bostancia w starciu wagi piórkowej. Trzy emocjonujące godziny z najlepszym kick-boxingiem na żywo wyłącznie w Fightklubie!

Main card gali 8TKO #5: ćwierćfinał: Hamid Najafi Aplha vs Ayoub Bourass ćwierćfinał: Rida Bellahcen vs TBA ćwierćfinał: Ilyasse Koujjit vs Saber Tabi ćwierćfinał: Dwayne Panka vs Hamza Hazzar walka pokazowa: Jaouad Bouriche vs Raci Bostanci

Gala 8TKO #5 w Alkmaarze w sobotę 11 listopada o godz. 20.15 na żywo w Fightklubie!

ZOBACZ WIDEO: Fantastyczne pojedynki na gali ONE Championship: A New Era

Źródło artykułu: WP SportoweFakty

Marcin Gortat po raz pierwszy opowiada o pożegnaniu z tatą. "Kiedy ścisnął moją dłoń, prawie zgniótł mi kości". ZOBACZ PREMIEROWY ODCINEK PROGRAMU "ŻYCIE PO ŻYCIU"

Czy będziesz oglądał sobotnią galę 8TKO #5 w Fightklubie?
Tak
Nie
Zagłosuj, aby zobaczyć wyniki
Trwa ładowanie...
Komentarze (0)