Jubileuszowa, czterdziesta gala ONE Friday Fights na żywo w piątek w Fightklubie!

Jak zawsze w piątek i jak zawsze w mocnej obsadzie ONE Championship zaprasza na kolejne wyjątkowe show. Co tym razem zaproponują organizatorzy? Przekonaj się, oglądając transmisję w Fightklubie. Na żywo w piątek 10 listopada od godz. 13.30!

Jacek Żytnicki
Jacek Żytnicki
Aliff SorDechapan Materiały prasowe / Fightklub / Aliff Sor.Dechapan

Aż trudno uwierzyć, że ONE Friday Fights to cykl, który został powołany do życia dopiero w tym roku! Włodarze organizacji robią wszystko, aby mocno zakorzenił się on w głowach kibiców, a na pewno pomagają w tym gale, które mają miejsce niemal tydzień po tygodniu. Od początku stycznia wydarzeń pod szyldem ONE Friday Fights odbyło się już 39, w najbliższy piątek będziemy więc świadkami małego jubileuszu, a wiadomo, że jeśli jest taka okazja, dobrze byłoby ją właściwie uczcić. I ONE Championship uczci, serwując kibicom kilka świetnie zapowiadających się pojedynków.

W starciu wieczoru zobaczymy w ringu doświadczonego Jawsuayaia Sor.Dechaphana, który sprawdzi formę swojego rodaka, Paidanga Kiatsongrita. Pierwszy z nich ma na koncie 74 zwycięstwa odniesione w 116 walkach i choć w ostatniej, sierpniowej konfrontacji musiał uznać wyższość innego z Tajów, Kongsuka Fairtexa, można powiedzieć, że ostatni rok był dla niego bardzo dobrym okresem. Jawsuayai od początku stycznia walczył już siedmiokrotnie i z pięciu z tych potyczek wychodził obronną ręką.

W piątek o kolejne zwycięstwo będzie rywalizował z Paidangiem Kiatsongritem, który swoją przygodę z ONE Championship rozpoczął od wygranej z Batmanem Or Atchariyą, ale też w dwóch kolejnych potyczkach nie miał zbyt wiele do powiedzenia w starciach z Kongsukiem Fairtexem i Duangsompongiem Jitmuangnonem. W Bangkoku 23-latek na pewno chciałby wrócić na zwycięską ścieżkę, będzie jednak o to niesłychanie trudno.

W drugim najważniejszym pojedynku wieczoru zobaczymy być może największą na ten moment gwiazdę piątkowej gali, Aliffa Sor Dechapana. Zaledwie 19-letni Malezyjczyk ma za sobą trzy występy na galach ONE Friday Fights. We wszystkich mierzył się z reprezentantami gospodarzy i wszystkie rozstrzygał na swoją korzyść. W kwietniu wygrał przez TKO w drugiej rundzie z Rittidetem Kiatsongritem, w czerwcu znokautował już w pierwszym starciu Ratchadeja Sor Petjumrata, a dwa miesiące później sędziowską decyzją zwycięży w potyczce z Yangdamem Sor Tor Hiewbangsaenem.

Tym razem w końcu przyjdzie mu się zmierzyć z przeciwnikiem spoza Tajlandii, a wybór organizatorów padł na Irańczyka Peymana Zolfaghariego. Czy i jego uda mu się pokonać w wielkim stylu?

Gala ONE Friday Fights 40 w piątek 10 listopada o godz. 13.30 na żywo w Fightklubie!

Main card gali ONE Friday Fights 40:
Jaosuayai Sor.Dechapan vs Paidang Kiatsongrit
Aliff Sor.Dechapan vs Peyman Zolfaghari
Petchpailin Sor.Jor.Tongprajin vs Bhumjaithai M.T.1
Khunsuk Sor.Dechapan vs Detchphupa ChotBangsaen
Yangdam Sor.Tor.Hiewbangsaen vs Merhdad Khanzadeh
Nongam Fairtex vs Phetchumpae Highland Gym
Ricardo Bravo vs Oliver Hansen
Xavier Gonzalez vs Omar El Halabi
Samingdam Looksuan vs Rhuam Felipe Morais Caldas
Samingnum Sitnumnoi vs Parham Gheiratimarkeye
Ivan Parshikov vs Ben Royle
Coopar Royal vs Ely Malinis Fernandez

ZOBACZ WIDEO: Fantastyczne pojedynki na gali ONE Championship: A New Era
Kto zwycięży w walce wieczoru na gali ONE Friday Fights 40?

zagłosuj, jeśli chcesz zobaczyć wyniki

Już uciekasz? Sprawdź jeszcze to:
×