KokpitKibice
Relacje na żywo
 • wszystkie
 • Piłka Nożna
 • Siatkówka
 • Żużel
 • Koszykówka
 • Piłka ręczna
 • Tenis
 • Zimowe

Wokół ringu – wszystko, co chcielibyście wiedzieć o boksie…

Nowy, znakomity magazyn dla miłośników pięściarstwa. Co tydzień w każdą środę na antenie Fightklubu bokserskie podsumowanie tygodnia w telegraficznym skrócie. Premierowe odcinki o godz. 21.15.

Jacek Żytnicki
Jacek Żytnicki
Ołeksandr Usyk (z lewej) i Tony Bellew Getty Images / Richard Heathcote / Na zdjęciu: Ołeksandr Usyk (z lewej) i Tony Bellew

Boxing World Weekly – Wokół ringu to program, jakiego w polskiej telewizji jeszcze nie było. W każdą środę bokserscy fani otrzymają w nim solidną porcję najświeższych informacji ze wszystkich najważniejszych pięściarskich aren – zarówno ze Stanów Zjednoczonych, jak i z Europy. Wszystkie odcinki rozpoczyna przegląd po ringach całego świata i zebranie najistotniejszych faktów z pojedynków rozgrywanych w mijającym tygodniu. Następna część magazynu to zapowiedzi konfrontacji, których świadkami będziemy w najbliższych tygodniach. W niej znajdą się zarówno wypowiedzi bokserów, migawki z ich przygotowań z sal treningowych, ale też najciekawsze fragmenty konferencji prasowych oraz przewidywania ekspertów odnośnie rozstrzygnięć w najważniejszych pojedynkach.

Integralną część magazynu stanowią analizy, które poświęcone są wybranym zagadnieniom dotyczącym boksu lub poszczególnym elementom pięściarskiego rzemiosła, np. defensywie konkretnego zawodnika, czy stylowi, który dany pięściarz preferuje w ataku. Dodatkowym atutem magazynu jest krótka część historyczna z licznymi statystykami i krótkimi wypowiedziami ekspertów.

Boxing World Weekly – Wokół ringu w każdą środę o godz. 21.15 wyłącznie w Fightklubie! ZOBACZ WIDEO: Wiosenna oferta programowa Fightkubu
Czy Twoim zdaniem Wokół ringu to wartościowy magazyn?

zagłosuj, jeśli chcesz zobaczyć wyniki

Polub SportoweFakty na Facebooku
Zgłoś błąd
WP SportoweFakty
Komentarze (0)
  Już uciekasz? Sprawdź jeszcze to:
  ×