KokpitKibice
Relacje na żywo
 • wszystkie
 • Piłka Nożna
 • Siatkówka
 • Żużel
 • Koszykówka
 • Piłka ręczna
 • Tenis
 • Zimowe

Kickboxing. Prestiżowy Tatneft Cup w Fightklubie

Prawdziwa gratka dla fanów kopanych sportów walki – jeszcze w te wakacje na antenie Fightklubu obszerne relacje z ubiegłorocznych imprez Tatneft Cup. Kibice kickboxingu już muszą zacierać ręce! Pierwsza relacja 8 sierpnia.
Jacek Żytnicki
Jacek Żytnicki
Tatneft Cup Materiały prasowe / Fightklub / Tatneft Cup

Tatneft Cup to dla fanów kickboxingu wyrocznia, turniej-legenda, w którym rokrocznie rywalizują wybitni specjaliści w tej widowiskowej odmianie sportów walki. Pierwsza edycja turnieju, bo właśnie w takiej formule rozgrywana jest ta impreza, miała miejsce w 2007 roku w Kazaniu. Fightklub ze swoimi relacjami nie będzie wprawdzie sięgał tak daleko, ale cofnie się co najmniej do roku 2018. Właśnie gala z kwietnia tegoż roku zostanie pokazana jako pierwsza. Jej premierowa emisja już 8 sierpnia o godz. 19.55. W kolejnych tygodniach stacja zaprezentuje następne gale z szyldem Tatneft Cup, także z 2019 i 2020 roku.

Wszystkie wydarzenia Tatneft Cup odbywają się w Tatneft Arenie w Kazaniu. Rokrocznie są to trzy turnieje podzielone na osiem integralnych imprez. Odbywają się one w trzech kategoriach wagowych (do 70, 80 i powyżej 80 kilogramów), zawsze na zasadach turnieju. Początkowo w każdej wadze do rywalizacji stacje 16 zawodników, zwycięzcy tych pojedynków awansują dalej, przegrani żegnają się z imprezą. I tak w każdej kolejnej rundzie, aż do wielkiego finału. Najlepszy w ostatniej, decydującej walce zostaje triumfatorem całych zawodów.

Każdy pojedynek rozgrywany jest na dystansie trzech rund po trzy minuty na zasadach organizacji TNA. Aby zwyciężyć zawodnik musi znokautować swojego przeciwnika, a jeśli żadnemu z nich nie uda się ta sztuka w regulaminowym czasie, sędzia zarządza dogrywkę. Dopiero po niej rozjemcy wskazują zwycięzcę starcia.

Czy będziesz oglądał Tatneft Cup w Fightklubie?

zagłosuj, jeśli chcesz zobaczyć wyniki

Polub SportoweFakty na Facebooku
Zgłoś błąd
WP SportoweFakty
Komentarze (0)
  Już uciekasz? Sprawdź jeszcze to:
  ×