Pokazała się tylko w bikini. Była Miss Polski oczarowała fanów

Zdjęcie okładkowe artykułu: Instagram / instagram.com/renatanowak.life/ / Renata Nowak
Instagram / instagram.com/renatanowak.life/ / Renata Nowak
zdjęcie autora artykułu

Renata Nowak podzieliła się z internautami informacjami na temat mięśni brzucha. Przy okazji była Miss Polski, a aktualnie zawodniczka bikini fitness, wrzuciła do mediów społecznościowych gorące zdjęcie, pod którym posypało się mnóstwo komentarzy.

W tym artykule dowiesz się o:

Renata Nowak od lat dba o formę, dzięki czemu aktualnie święci spore sukcesy w sportach sylwetkowych. W mediach społecznościowych regularnie dzieli się również cennymi informacjami na temat treningów, diety czy sylwetki.

Tym razem Nowak zwróciła uwagę na mięśnie brzucha. "Jaki procent tkanki tłuszczowej u kobiet żeby odkryć mięśnie brzucha?" - zapytała. W dalszej części wiadomości sama wyjaśniła, że poziom ten nie może być dramatycznie niski - przy zaledwie 5-9 proc. występuje bowiem zagrożenie zdrowia kobiety. W przypadku chęci uzyskania mocno rozbudowanych mięśni Nowak zaleca utrzymanie poziomu tkanki tłuszczowej na 10-14 procent.

Z kolei jej ulubionym przedziałem jest 15-19 procent. "Sylwetka wygląda świetnie, sportowo ale kobieco" - podkreśla.

Na załączonym zdjęciu Nowak jest w czerwonym bikini, dzięki czemu można dokładnie przyjrzeć się jej mięśniom brzucha. Pod wrażeniem sylwetki miss Polski z 2005 roku i dwukrotnej mistrzyni Europy oraz Polski w bikini fitness są również fani.

"Cudowna", "Mega", "Wow", "perfekcyjna", "piękna" - to tylko niektóre z wielu pozytywnych komentarzy, które przewijają się pod zdjęciem.

Czytaj także: "Ale kusisz". Gorąco pod najnowszą sesją Kasi Dziurskiej Niedawno skończył 51 lat. Wielu może mu pozazdrościć sylwetki

ZOBACZ WIDEO: Mistrzyni olimpijska zrobiła niezłe show. "Taniec z różowym młotem"

Źródło artykułu:
Komentarze (3)
avatar
Tomek z Bamy
17.06.2022
Zgłoś do moderacji
1
1
Odpowiedz
Z twarzy taka sobie. 7/10 na zachete. Pzdr.  
avatar
yes
17.06.2022
Zgłoś do moderacji
0
1
Odpowiedz
Czy to jest sportowy temat?  Decyduje anonim...  
avatar
Legionowiak 8.0
17.06.2022
Zgłoś do moderacji
1
0
Odpowiedz
Nieźle wygląda