Nie wiedział, z kim zadziera. Nagranie z siłowni

24-latka trenowała sama na siłowni. W pewnym momencie wpuściła do lokalu mężczyznę, który chwilę później ją zaatakował. Do sieci trafiło nagranie, upublicznione przez policję, na którym widać, jak kobieta broniła się przed napastnikiem.

Szymon Łożyński
Szymon Łożyński
Moment ataku na młodą kobietę na siłowni Twitter / CBS News / Moment ataku na młodą kobietę na siłowni

Funkcjonariusze policji na Florydzie udostępnili nagranie, żeby było przestrogą dla innych osób, samotnie chodzących na siłownię. Do szokujących scen doszło na siłowni w Tampie w Stanach Zjednoczonych.

24-letnia Nashali Alma trenowała w samotności na siłowni, dostępnej dla wszystkich mieszkańców okolicznych apartamentów. Był wieczór, a kiedy młody mężczyzna zapukał do drzwi, postanowiła go wpuścić. Wtedy nie zdawała sobie jeszcze sprawy z zagrożenia.

Chwilę później 25-latek rzucił się na kobietę i próbował złapać ją w talii. 24-latka zaczęła się bronić. -  Powiedziałam: Bracie, co ty do cholery robisz? Odejdź ode mnie i przestań mnie dotykać. Wtedy zaczął mnie gonić dookoła ławki, a po chwili znaleźliśmy się w drugiej sali -  opowiada młoda kobieta.

Alma startuje w zawodach bikini fitness, jest umięśniona i pracuje regularnie nad swoją sylwetką. Dlatego była w stanie bronić się przed napastnikiem. W pewnym momencie zrobiło się jednak bardzo groźnie, gdy mężczyzna przewrócił fitnesskę na ziemię. 24-latka zdołała jednak wstać i uciec z siłowni, a później zaalarmować policję.

Niedługo później mężczyznę aresztowano. Okazało się, że mieszkał w okolicy siłowni. 25-latek zeznał, że kiedy Nashali uciekła, to próbował wejść do domu innej kobiety. Przyznał, że chciał dokonać gwałtu. Na szczęście nie dopadł żadnej ofiary.

-  Byłem zniesmaczony, gdy zobaczyłem, jak ten mężczyzna polował na młodą kobietę. Siła, odwaga i determinacja tej kobiety są inspirujące. Wiem, że jej odwaga, by podzielić się swoją historią, wpłynie na życie wielu innych kobiet  -  skomentował szeryf Chad Chronister.

Zobaczcie nagranie z siłowni:

Czytaj także: Bawiła się w klubie. "Poczułam jak osuwam się na siedzenie"

ZOBACZ WIDEO: #dziejesiewsporcie: ależ kontra! Wystarczyło tylko jedno podanie
Już uciekasz? Sprawdź jeszcze to:
×
Sport na ×