Film ma ponad 40 mln wyświetleń. Bohaterka jest jedna

Jak szybko wzbudzić zainteresowanie mężczyzn? Sherein Abdelhady znalazła doskonały sposób. Jej popisy na siłowni obserwowali wszyscy, którzy byli w jej zasięgu. I byli pod niesamowitym wrażeniem.

Krzysztof Kaczmarczyk
Krzysztof Kaczmarczyk
Sherein Abdelhady Instagram / oficjalny profil / Sherein Abdelhady
"Jest wiele emocji na tym filmiku" - napisała Sherein Abdelhady na nagraniu, które zyskało niesamowitą popularność - na samym TikToku odtworzono je już ponad 43,6 mln razy!

Co na nim widać? Najpierw samą Abdelhady, która w martwym ciągu podnosi ponad 192 kg. Ten wyczyn wzbudził duże zainteresowanie.

Na próbie fitnesski skupili się wszyscy mężczyźni obecni w tym momencie na siłowni. Ich reakcje i zainteresowanie widać doskonale na nagraniu, które zobaczysz poniżej.

ZOBACZ WIDEO: "Cudowna dziewczyna". Tymi zdjęciami Brodnicka zachwyciła

"Podnoszenie w martwym ciągu 425 funtów jest spoko, ale obserwowanie reakcji pozostałych osób jest jeszcze lepsze" - napisała Abdelhady.

Za filmik odpowiedzialna jest przyjaciółka fitnesski i trenerki personalnej. - Pokazała mi nagranie, na którym widać było ich reakcje. Pomyślałyśmy, że to naprawdę zabawne - przyznała w "Fitness Volt".

Jak powiedziała zupełnie nie zdawała sobie sprawy, jak to wyglądało. Wszystko przez to, że była w pełni skoncentrowana na wykonaniu ćwiczenia i nie zwróciła uwagi na to, że nagle wszyscy skupili się tylko na niej.

Z min mężczyzn doskonale widać pod jakim byli wrażeniem wyczynu Abdelhady, która jest również fizjoterapeutką.

Dodajmy, że Abdelhady uwielbia martwy ciąg. W mediach społecznościowych chętnie publikuje też jednak inne swoje treningi na siłowni, co można zobaczyć poniżej.

Zobacz także:
Chcesz poćwiczyć z Lewandowską? Tyle musisz zapłacić
Nie żyje 29-latek. Dramat na siłowni w Polsce

Już uciekasz? Sprawdź jeszcze to:
×
Sport na ×