Jest po 50-tce i w dwa miesiące schudła 7 kg. Tak wygląda

Zdjęcie okładkowe artykułu: Instagram / tatiana_zalaz_ifbb / Na zdjęciu: Tatiana Zalas
Instagram / tatiana_zalaz_ifbb / Na zdjęciu: Tatiana Zalas
zdjęcie autora artykułu

Mimo że już nie startuje, od lutego Tatiana Zalas jest na tzw. redukcji. W tym czasie schudła 7 kg i w swoim najnowszym poście na Instagramie pokazała fanom, jak obecnie wygląda.

W tym artykule dowiesz się o:

"Ostatnio mało pokazuje się publicznie, ale jak widać wciąż jestem w swoim żywiole. Parę dni temu skończyłam 50-tkę i powiem wam, dobrze jest mi z tym" - tak rozpoczęła swój najnowszy wpis na Instagramie Tatiana Zalas, wielokrotna mistrzyni Polski oraz dwukrotnie brązowa medalistka prestiżowych zawodów Arnold Classic Europe w bikini fitness.

"Od lutego jestem na redukcji, zeszło ze mnie już 7 kg. Nie, nie mam zamiaru wrócić do startów. Byłam ciekawa co ze mnie zostało od 1,5 roku po ostatnim starcie na scenie kulturystycznej. Oczywiście są spadki i nie jestem już tak wielka i pękata jak kiedyś. Ale forma uważam jest wciąż imponująca" - dodała główna zainteresowana.

Co ciekawe, to, że Tatiana Zalas nie przygotowuje się już do kolejnego sezonu startu w zawodach bikini fitness, nie oznacza, że nie pozostanie przy profesjonalnym sporcie.

Wręcz przeciwnie, Polka przygotowuje się do swojej pierwszej w karierze walki bokserskiej i jak sama przyznała, okres redukcji na pewno pomoże jej w wypracowaniu jak najlepszej formy.

A dyspozycja 50-latki już teraz robi wrażenie, o czym najlepiej świadczą komentarze pod postem Tatiany Zalas.

Co zatem pisali fani? "Najlepsza moja inspiracja", "Jest moc", "Wyglądasz perfekt" - podkreślali internauci.

Zobaczcie obecną sylwetkę Tatiany Zalas:

Czytaj także: Polska mistrzyni jest w ciąży. Wiadomo, który to tydzień

ZOBACZ WIDEO: Herosi WP. Jóźwik, Małysz, Świderski i Korzeniowski wybrali nominowanych

Źródło artykułu: WP SportoweFakty