Zdjęcie byłej miss robi furorę

Zdjęcie okładkowe artykułu: Instagram / instagram.com/renatanowak.life/ / Renata Nowak
Instagram / instagram.com/renatanowak.life/ / Renata Nowak
zdjęcie autora artykułu

"Bałam się, że moja głowa tego nie zniesie" - nie ukrywa Renata Nowak po informacji o tym, że musi zrobić sobie kilkudniową przerwę od treningów. Była Miss Polski tym razem pokazała więc zdjęcie nie z siłowni, a z domu.

W tym artykule dowiesz się o:

Ostatnie zdjęcie Renaty Nowak cieszy się sporą popularnością na Instagramie. Miss Polski z 2005 roku, aktualnie zawodniczka sportów sylwetkowych, z szerokim uśmiechem... wisi głową w dół na kanapie (zobacz niżej).

"Szalona kobieta" - napisała z przymrużeniem oka inna zawodniczka bikini fitness, Katarzyna Janowiec. Okazuje się, że Nowak w taki sposób spędza czas, gdy... nie może trenować na siłowni.

"Po raz pierwszy od długiego czasu zrobiłam sobie kilkudniową przerwę od treningów... bałam się, że moja głowa tego nie zniesie. Trenując codziennie (latami) zaczynasz mieć wyrzuty sumienia, gdy opuścisz nawet jeden dzień" - napisała obok zdjęcia.

Skąd taka decyzja? Okazuje się, że to element przygotowań do kolejnego sezonu. "Trener nakazał więc zawodniczka zrobiła i teraz jest radosna, zregenerowana i gotowa do działania" - dodała.

Przypomnijmy, że Nowak to dwukrotna mistrzyni Europy federacji NPC i mistrzyni Polski. Na co dzień była Miss Polski jest trenerką osobistą i fit motywatorką kobiet.

Czytaj też: To nie jest fotomontaż! "Co stało się z jej talią?" Fitnesska w takim stroju wyskoczyła na saunę. Dziurskiej opadła szczęka z wrażenia

ZOBACZ WIDEO: #dziejesiewsporcie: "Jest ogień!". Internauci oczarowani pokazem Kowalkiewicz

Źródło artykułu: