Formuła 1. Grand Prix Monako. O której? Czy będzie w TV? Stream online

Zdjęcie okładkowe artykułu: Materiały prasowe / Pirelli Media / Na zdjęciu: Charles Leclerc
Materiały prasowe / Pirelli Media / Na zdjęciu: Charles Leclerc
zdjęcie autora artykułu

W niedzielę odbędzie się kolejny wyścig sezonu 2024 w Formule 1. Tym razem kierowcy rywalizować będą w Monako. Sprawdź, gdzie oglądać wyścig.

W tym artykule dowiesz się o:

Formuła 1. Grand Prix Monako. Czy można obejrzeć w TV? O której początek

Charles Leclerc nie dał szans rywalom i po raz trzeci w swojej karierze zdobył pole position w GP Monako. Max Verstappen popełnił błąd na kluczowym okrążeniu, ocierając się o ścianę, co przyniosło mu najgorszy wynik od miesięcy (szóste miejsce). W ten sposób przerwał też doskonałą serię, bo to on do tej pory sięgał po wszystkie pole position w sezonie 2024.

Pewne jest, że po takim obrocie spraw w kwalifikacjach, emocji w niedzielnym wyścigu nie będzie brakować.  Początek wyścigu zaplanowany został na godz. 15:00. Transmisja telewizyjna nie będzie dostępna.

Grand Prix Monako w internecie. Stream online

Grand Prix Monako zobaczysz natomiast w internecie. Stream dostępny będzie na stronie i w aplikacji Viaplay (po wykupieniu odpowiedniego pakietu). Tekstową i darmową relację LIVE przeprowadzi portal WP SportoweFakty.

Początek meczu nan - nan: 26.05.2024 (niedziela), godz. 15:00. Transmisja TV: brak. Stream online: Viaplay (w odpowiednim pakiecie). Relacja LIVE: WP SportoweFakty

ZOBACZ WIDEO: #dziejesiewsporcie: jak się żegnać, to z przytupem. Klopp nieźle zaszalał!

Źródło artykułu: WP SportoweFakty