Bolid F1 "odegrał" hymn Polski. Nagranie już krąży po sieci

Zdjęcie okładkowe artykułu: Twitter / Na zdjęciu: bolid Formuły 1
Twitter / Na zdjęciu: bolid Formuły 1
zdjęcie autora artykułu

We Wrocławiu trwa szaleństwo związane z Formułą 1 i imprezą o nazwie Red Bull Speed Ways. Główną atrakcją jest właśnie bolid, który można podziwiać od kilku dni w stolicy Dolnego Śląska.

W tym artykule dowiesz się o:

Red Bull Speed Ways to wydarzenie, którego punktem kulminacyjnym jest pojedynek bolidu Oracle Red Bull Racing z motocyklem na torze żużlowym. Maciej Janowski ma mierzyć się z Davidem Coulthardem, a także z Adamem Małyszem (auto WRC 2) i Kubą Przygońskim (driftowóz).

Już od godzin południowych w okolicach Stadionu Olimpijskiego były przygotowane atrakcje dla fanów. Mogli zobaczyć ciężarówkę Red Bull Racing czy sprawdzić się w symulatorze. W ostatnich dniach bolid Oracle Red Bull Racing pojawił się na ulicach Wrocławia, jeździł między innymi po rynku. W sieci pojawiło się już sporo zdjęć i nagrań z udziałem bolidu. Jednak wyjątkowe było wideo na profilu dziennikarza Sport.pl, Dominika Wardzichowskiego. Pojazd Formuły 1 jest w stanie... odegrać "Mazurka Dąbrowskiego".

Czytaj też:  Koniec z nadziejami na większą F1. "Radzę kupić istniejący zespół" Formuła 1 w centrum Wrocławia. Przed laty euforia, teraz kontrowersje

ZOBACZ WIDEO: Śmierć zajrzała w oczy Świderskiemu. "Mogliby mnie nie odratować"

Źródło artykułu: WP SportoweFakty