Relacje na żywo
  • wszystkie
  • Piłka Nożna
  • Siatkówka
  • Żużel
  • Koszykówka
  • Piłka ręczna
  • Tenis
  • Zimowe

Futsal Ekstraklasa ma nowego prezesa. Oto jego cele

Paweł Mrozkowiak od 1 lipca rozpoczął działalność w roli prezesa Futsal Ekstraklasy. Jakie są jego plany i gdzie widzi spółkę za trzy lata?

Mateusz Domański
Mateusz Domański
Paweł Mrozkowiak na pierwszym planie Facebook / Futsal Leszno / Na zdjęciu: Paweł Mrozkowiak na pierwszym planie
W rozmowie z futsalekstraklasa.pl Paweł Mrozkowiak podkreślił, że zauważa zmiany, jakie zaszły w Statscore Futsal Ekstraklasie. - Niewątpliwie porównując czas kiedy zakładałem klub futsalowy w Lesznie w 2014 roku, a stanem dzisiejszym, różnica jest olbrzymia. Pamiętam, gdy szukałem jakichkolwiek informacji na temat Futsal Ekstraklasy w Internecie. Obecnie stan "spółkowych" mediów społecznościowych, kanału YouTube, czy też informacji w mediach jest nieporównywalny. Także graficznie Futsal Ekstraklasa jest już zupełnie inaczej, zdecydowanie lepiej opakowana - powiedział.

- Z pewnością problemem są przede wszystkim niedostateczne finanse spółki Futsal Ekstraklasa i w tym zakresie będzie najwięcej do zrobienia. W tym miejscu chciałbym podziękować wszystkim moim poprzednikom na tym stanowisku, a w szczególności ustępującemu prezesowi Maciejowi Karczyńskiemu za zaangażowanie i pracę na rzecz Futsal Ekstraklasy - dodał.

Jakie są jego cele? - Po pierwsze to poprawa sytuacji finansowej spółki. Jeżeli chcemy się rozwijać, musimy pozyskać środki na funkcjonowanie spółki, tak aby można było realizować nowe projekty. Po drugie to stworzenie takiego produktu z Futsal Ekstraklasy, aby można było go atrakcyjnie sprzedać sponsorom i telewizjom. Po trzecie integracja środowiska futsalowego i wspólne działanie na rzecz Futsal Ekstraklasy. Po czwarte ścisła współpraca z Polskim Związkiem Piłki Nożnej, a w szczególności Komisją Futsalu i Piłki Plażowej - zaznaczył.

A gdzie chciałby widzieć Futsal Ekstraklasę za trzy lata? - Moim celem jest to, aby mecze Futsal Ekstraklasy były znakomitym produktem sportowym i marketingowym. Aby Futsal Ekstraklasa była jedną z najczęściej oglądanych lig w Polsce. Musimy pokazać to, co w futsalu najlepsze i mam nadzieję, że za trzy lata będziemy gotowi sprzedawać prawa do pokazywania meczów najlepszym telewizjom za konkretne pieniądze - podsumował Paweł Mrozkowiak.

Do tej pory stał on na czele klubu GI Malepszy Futsal Leszno. Przed objęciem funkcji prezesa Futsal Ekstraklasy oczywiście zrezygnował z dotychczasowej posady w jednym z ekstraklasowych ośrodków.

Mecze Statscore Futsal Ekstraklasy w sezonie 2021/2022 można było oglądać na platformie WP Pilot.

Czytaj także:
Leszczynianie zaczęli prezentację kadry. Mocne uderzenie na początek
[b]> Oto jego droga po tytuł króla strzelców. Musisz to zobaczyć
[/b]

ZOBACZ WIDEO: #dziejesiewsporcie: wolny - palce lizać! Przymierzył idealnie


Oglądaj NA ŻYWO mecze STATSCORE Futsal Ekstraklasy!
Polub Piłkę Nożną na Facebooku
Zgłoś błąd
WP SportoweFakty
Komentarze (1)
Już uciekasz? Sprawdź jeszcze to:
×
Sport na ×