Relacje na żywo
 • wszystkie
 • Piłka Nożna
 • Siatkówka
 • Żużel
 • Koszykówka
 • Piłka ręczna
 • Tenis
 • Zimowe

Leszczynianie zaczęli prezentację kadry. Mocne uderzenie na początek

GI Malepszy Futsal Leszno rozpoczął już prezentowanie kadry na rozgrywki Statscore Futsal Ekstraklasy 2022/2023. W pierwszej kolejności poinformowano o tym, że w klubie pozostaje reprezentant Polski Dominik Solecki.

Mateusz Domański
Mateusz Domański
zespół GI Malepszy Futsal Leszno Facebook / Czarny productions / Futsal Leszno / Na zdjęciu: zespół GI Malepszy Futsal Leszno
Przed Dominikiem Soleckim drugi sezon w szeregach GI Malepszy Futsalu Leszno. Klub z Wielkopolski zaznacza, że jest on ostoją obrony.

"Praca wykonywana na boisku przez Dominika jest ogromna. 2300 podań ze skutecznością 90 proc. to najwyższy wynik w drużynie, 356 pojedynków, 261 przechwytów, a do tego 13 bramek i 14 asyst w meczach ligowych i pucharowych pokazuje, jak ważnym jest zawodnikiem" - spostrzega leszczyński klub na Facebooku.

Zaprezentowano też Kacpra Konopackiego, którego czeka piąty rok gry w Lesznie. "Zawsze solidny, skuteczny w obronie i w ataku, najdokładniej podający w drużynie. W lidze 12 bramek i 5 asyst, w Pucharze Polski 1 trafienie. To mocna karta w talii trenera" - zauważa GI Malepszy Futsal.

W klubie zostaje ponadto Jakub Kąkol, który współpracę z Futsalem Leszno rozpoczął rok temu. "W tym czasie w lidze zdobył dla nas 16 bramek i 11 asyst, a w pucharach dołożył 6 trafień. Od początku imponował umiejętnościami technicznymi, co potwierdzają nasze meczowe statystyki. 372 pojedynki w ataku i obronie, do tego 78 dryblingów ze skutecznością 60 proc." - wymienia leszczyński klub.

Mecze Statscore Futsal Ekstraklasy w sezonie 2021/2022 można było oglądać na platformie WP Pilot.

Zobacz także:
> Oto jego droga po tytuł króla strzelców. Musisz to zobaczyć
> Wybrano najlepszych kibiców sezonu. "Nie jest to zaskoczenie"

ZOBACZ WIDEO: Reprezentant Polski w zupełnie nowej roli. Poznajesz?!


Oglądaj NA ŻYWO mecze STATSCORE Futsal Ekstraklasy!
Polub Piłkę Nożną na Facebooku
Zgłoś błąd
WP SportoweFakty
Komentarze (0)
  Już uciekasz? Sprawdź jeszcze to:
  ×
  Sport na ×