W Futsal Ekstraklasie Widzew Łódź grał z Legią Warszawa

W pierwszym w historii Futsal Ekstraklasy meczu Widzewa Łódź z Legią Warszawa padło osiem bramek. Gospodarze wygrali to spotkanie 6:2.

Michał Piegza
zawodnicy Legii Warszawa Legia.net / Marcin Szymczak / Na zdjęciu: zawodnicy Legii Warszawa
Za nami historyczne spotkanie w Futsal Ekstraklasie. Widzew Łódź zmierzył się z Legią Warszawa. Mecz dostarczył emocji, padło w nim osiem bramek.

W trwającym sezonie Futsal Ekstraklasy transmisje tylko w WP Pilot!

Już do przerwy gospodarze prowadzili dwoma golami. Widzew otworzył wynik gry, Legia wyrównała, ale po 1. połowie było 3:1. Po zmianie stron goście złapali kontakt bramkowy. Później jednak Widzew odjeżdżał Legii i ostatecznie zwyciężył 6:2.

Jedenaście bramek padło w Białymstoku. Piłkarze MOKS-u Słoneczny Stok w końcówce przegrywali z Clearexem 4:5, ale to oni zadali decydujące dwa ciosy i zdobyli pierwsze punkty w sezonie. Chorzowianie cały czas bez chociażby jednego "oczka".

Kolejne spotkania 3. serii odbędą się w niedzielę. Mecze w rozgrywkach Futsal Ekstraklasy na żywo oraz z odtworzenia można oglądać na platformie WP Pilot.

Wyniki sobotnich meczów 3. kolejki Futsal Ekstraklasy:

MOKS Słoneczny Stok Jagiellonia Białystok - Clearex Chorzów 6:5 (2:2)
Kołesnykow 13', 26', Stefanowicz 17', Makal 32', Lisowski 38', 40' - Biel 17',  Seget 18', Barański 32', Sakowicz (sam.) 33', Dewucki 35'

Widzew Łódź - Legia Warszawa 6:2 (3:1)
Kożemjaka 6', Krawczyk 14', Bernardes 14', Pautiak 29', Panasenko 38', Marciniak 39' - Grzyb 10', Och 23'

FC Reiter Toruń - Constract Lubawa - przełożony na 26 października.

15. AZS UW Darkomp Wilanów 1 0 2:14 0 0 1

Czytaj także: Mistrz Polski w kryzysie. "Statystyki nie grają" To była demolka. Akademicy rozbici przez wicemistrza ZOBACZ WIDEO: Niesamowity początek Lewandowskiego. "Zrobił coś, czego nie potrafiły wielkie gwiazdy"

Oglądaj NA ŻYWO mecze Fogo Futsal Ekstraklasy! (link sponsorowany)